Wpis z mikrobloga

@nevarion: ja też kupuję słuchawki do muzyki, nie do gier, dlatego zamiast jakichś żałosnych beatsów za 1500zł, wybrałem sony za 1/3 ceny, bo jak po tych sony założyłem beatsy to chciałem je połamać w sklepie ;)
  • Odpowiedz
@Re-volt: Co do słuchawek Razera itp. zgoda, co do myszek nie. Posiadam już 3 myszkę Razera i nie wezmę niczego innego. Na początku miałem Diamonbacka Plasma, który po 1.5 roku padł. Na gwarancji przysłali mi nowego Diamonbacka 3.5G bo tamtej już nie mieli. Później kupiłem Deathaddera i uważam, że jej kształt jest idealny. Niestety byłem zmuszony ją wymienić, ponieważ gdzieś po 3-4 latach spadła mi na podłogę rolką do dołu
  • Odpowiedz
@Husejnow: Jeśli przeczytałeś mój komentarz, to powinieneś znać moją opinię. Ja polecam, ale obecnie w sprzęcie gamingowym nie siedzę kompletnie. Deathaddera miałem lata temu, mam nadal i dla mnie jest git. Może są obecnie lepsze konstrukcje. Poza tym kupując na Allegro patrz na ceny, swego czasu widziałem jakieś podróby z Chin lub ściąganie z Chin.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: A co masz na myśli przez przystępną cenę na kartę dźwiękową? Poleciłbym w ciemno używanego Xonara DX, ale zależy na jakim sprzęcie ma to grać, bo niekoniecznie musi ci się kalkulować.
  • Odpowiedz
@xtracom: Tak do 200-300zł bo wiem, że są i droższe modele albo i zewnętrzne. Grać na tej karcie będą słuchawki Creative Aurvana Live! oraz głośniki Genius SP-HF1800A. Obecnie mam zintegrowanego Realteka ALC892.
  • Odpowiedz