Wpis z mikrobloga

@Minieri: Info o nim żadnego nie mam, bo pierwszy raz grałem na ZOOM-ie, a tam statystyki zbiera się długo. Cokolwiek miał na flopie, to ta 5 na turnie mu ręki nie zmieniła. Ewentualnie 55 trzymał i się podniecił, gdy trafił fulla. Więc albo to był bardzo zły value albo jeszcze gorszy blef.

@blyskotliwy: Co znaczy klasyka gatunku?
@DilerPomusz: Przy takim dużym fieldzie nie ma reguły. Rób sobie notki na graczy. Kolorki. Na jednego wystakuje QJs, a na drugiego AK zrzucę. Widziałem już limp raise z AK, AQ, AA jak również z 92. Dlatego kolorki i notki. Innej rady nie ma. Ja np na niebiesko koloruję sobie kolesi którzy wchodzą AI preflop i w notkach daje przykładowe ręce dzięki którym mogę jakieś zakresy dobierać do calla. Spotykałem się z
@Fajka: Takie notatki robi za mnie PokerTracker - kto z czym otwiera z wczesnych pozycji, z czym limpuje, z czym gra all-in preflop. Tylko, że na ZOOM-ie tego nie mam i patrząc na tempo zbierania statystyk oraz rotację graczy, jeszcze przez dłuższy czas będę grał w ciemno. Chyba trzeba się przygotować na stratę kasy przez pierwsze tygodnie.