Wpis z mikrobloga

Narobiłem się dzisiaj. Cały jestem w smarach, pastach, aluminium, opiłkach stali i kurzu. Nie da się jednak robić wszystkich wehikułów naraz. Najpierw do #renowacja pójdzie "pierwsza dama" taboru, a później Jan Janssen, Alan i na koniec #rower Longusa.
Fotki gotowych podzespołów z dzisiaj https://picasaweb.google.com/113460269184103159128/Waga?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJzj5uCh5fbTPQ&feat=directlink

Robiłem więcej rzeczy, ale na chwilę obecną są tak brzydnie, że żaden #rowerboners z tego nie będzie. Zresztą zdjęcia z lampą nie oddają prawdziwego wrażenia. Jutro zrobię w świetle dziennym to co udało się do dziś sklecić. Dla ułatwienia będę wrzucał w tagu #lubiesmar
proweniencja - Narobiłem się dzisiaj. Cały jestem w smarach, pastach, aluminium, opił...

źródło: comment_GyPrKyRJ3IIEJLq8bweVOLSuVgyqgRSr.jpg

Pobierz
  • 15
@vanschorst: Manetki to akurat Triomphe :) Rower nie jest na jednolitej grupie. Klamki i manetki to Triomphe, korba i p. przerzutka Victory, tylna Chorus I gen., piasty Athena I gen. hamulce Record, itd.. Blaty mają 30 lat i co najmniej 35 tys. km za sobą.

@wspodnicynamtb: A masz klasyka?( ͡º ͜ʖ͡º) Wszystkie moje "nowe" bajki (bez duszy i stylu) leżą zabłocone w piwnicy.