Wpis z mikrobloga

#truestory #coolstory Przyzwyczaiłem się do moich sąsiadów - dziwaków. Jeden nic w życiu nie osiągnął, drugi kupił sobie autobus - dom na kołach w stylu tych z USA, trzeci jeździ Fordem Fiestą a w garażu ma #mercedes SLR McLaren, czwarty rozbija się leciwym #audi A3 a co weekend pakuje całą swoją rodzinę do swojej Carrery S i jadą na wycieczki. Ale sąsiad z naprzeciwka przebił wszystkich. Zamiast psa trzyma w domu sarnę. Wypuszcza ją normalnie na trawnik, sarna ma obrożę i reaguje swoich właścicieli.

Pobierz Tapirro - #truestory #coolstory Przyzwyczaiłem się do moich sąsiadów - dziwaków. Jede...
źródło: comment_imIuOApe0BG276UpFCXm239AfybPfdKM.jpg
  • 7
@Tapirro: Jedno z najbrzydszych osiedli jakie widziałem. To ludzie mają na samochód za milion zł a mieszkają w zwykłej chałupie na małej działeczce ogrodzonej drutem kolczastym okno w okno z sąsiadami?
@Tapirro: A myślałem, że będąc u kumpla na Bemowie widziałem już wszystko... Otóż wychodzę rano jeszcze trochę na bani a tam jego sąsiad pakuje świnię (taka już z 30-40kg) na smyczy do audi Q7 i jedzie z nią na spacer za miasto... WTF?