Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Wiesz akcje są różne, ja np. piszę w ogłoszeniu że chcę niepalącego studenta na minimum semestr, a przychodzi ziomek 46 lat który potrzebuje miesiąc pomieszkać bo oddanie mieszkania mu się spóźnia. W dwie strony to działa.
  • Odpowiedz
@okeito: To nie czasy, kiedy minuta połączenia kosztuje 2,50 a pakiet 6tys smsów jest za 6 zł. Podczas kilkuminutowej rozmowy znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Dorośli rozmawiają, nie piszą smsów.
Jak sam wynajmowałem to odpisywałem tylko "Proszę dzwonić" i tyle.
  • Odpowiedz
@okeito: Ja pamiętam jak sam miałem mieszkanie do wynajęcia, to miałem taką sytuację, że ktoś zadzwonił i poprosił o oddzwonienie, bo ma mało pieniędzy na karcie. A ja mu na to jakim cudem uzbierałby na pierwszy czynsz i kaucję, skoro nie stać go na telefon. Zaczął tam coś ściemniać, że musiałby jechać do sklepu doładować i wydzwonił wszystko właśnie i rozmowa w pół słowa została przerwana...

Pomyślałem, może mieszka gdzieś
  • Odpowiedz
@okeito: po tym idzie poznać #!$%@? - kończy zdania trzykropkiem by nadać im jakieś #!$%@? pseudointeligenckie znaczenie.
Poza tym zgodzę się z przedmówcami - niepotrzebnie się tłumaczysz obcym ludziom to raz a dwa gadanie o byciu skłóconą drastycznie zmniejsza Twoje szanse - po co komu kłótliwa baba, bo takie powstaje pierwsze wrażenie, nawet jak nieprawdziwe.
  • Odpowiedz
@okeito: Jakby mi ktoś zawracał głowę i nie mógł rozmawiać bo pokłócił się z kimś i nie chce mu się ruszyć dupy z mieszkania to też bym go tak potraktował

Skoro tobie nie chce się zejść z paru schodów to czemu mu miałoby się chcieć cokolwiek załatwiać obcej osobie?

  • Odpowiedz
ogłoszenie było na olx, po to dają numer kontaktowy. Nie upadek tylko wygoda.


@okeito: może to dla ciebie szok, ale numer telefonu służy w pierwszej kolejności do tego, żeby rozmawiać. Smsować to możesz sobie z koleżanką ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Griffin_: wiele ofert bywa na grupach na Facebooku (Poznań sprzedam/wynajmę), jednak jeżeli są atrakcyjne to znikają w moment. Jeśli szukasz dość taniej jedynki, to nie polecam.
  • Odpowiedz
@okeito: Erm, ja bym przerwała tę dziwną rozmowę już po drugiej jego wiadomości :P Chyba, że chciałaś złapać trochę lolcontentu? ;D

spoko, ja raz trafiłem na ogłoszenie gdzie koleś robił casting na lokatora - dosłownie, wszyscy mieli sie pojawić o danej godzinie i on miał wybierać kto zostaje :)))


@Rabusek: Dom Wielkiego Brata opuszcza… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz