Wpis z mikrobloga

@Aerials: no, czyli wychodzi ile warte jest forsowane przez ciebie "doświadczenie".

Jak czytam wypowiedzi w których mowa o tym, żeby wybrać ją na prezydenta bo ładnie wygląda, to zaczynam zgadzać się z tym co ktoś kiedyś napisał : przed głosowaniem powinien być test z wiedzy o polityce. Kto zdobędzie wymagane minimum punktów ten może głosować.


@BoKoR: znam uprawnienia prezydenta i zgadzam się z autorem ww. twierdzenia (o ładnych
  • Odpowiedz
@BoKoR: Otóż to. A jednak słyszę, że "#!$%@?ę jak potłuczona", a mowi to koleś, ktory chce wybrać prezydenta za ładna twarz. Od tego sa konkursy piękności.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Czyli mam rozumieć, że gdyby w wyborach startowała aktualna Miss Polski (co oczywiście się nie uda, bo nie spełnia wymagań) to byś na nią głosował, bo ładnie się prezentuje?
  • Odpowiedz
@Aerials: Dlaczego piszesz o niej pogodynka? Zalatuje pogardą. Jest doktorem i jej dodatkowym atutem jest uroda.
Żaden z dotychczasowych prezydentów nie maił jednego ani drugiego.
  • Odpowiedz
@Laliqu: Dlatego, była drugorzędną dziennikarzyną w jakiejś stacji, a doktorat napisała ze śmiesznego przedmiotu. Dzis doktor moze napisać każdy. Doktorat to taki nowy magister, niedługo będzie normą.
  • Odpowiedz
@Winters: No widzisz, hipokryzja mocno, wykształcenie Kaczyńskiego się pominalo, ale to, że korniszon ma doktorat z pedzlow malarskich (czy innego śmiesznego tematu, mającego się nijak do polityki) to juz wielki atut, super kandydat kurfo
  • Odpowiedz
@Aerials: Każdy jakoś zaczynał. Nie rozumiem dlaczego tak bardzo zalezy Ci na jej skompromitowaniu. Z całą pewnością nie każdy może napisać doktorat.

@Winters: Zgadza się. Zapomniałem o dr. hab. Lechu Kaczyńskim ale z urodą to do Ogórek trochę mu brakowało ;-)
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: @Laliqu: Zgadzam się z tym co napisaliście : czyli że ktoś za takim prezydentem stoi, i doradza.
Prezydent powinien mieć też czasami swoje zdanie. Prosty przykład : koalicja rządząca wrzuca projekt ustawy aby podnieść wszystkim posłom oraz doradcom prezydenta zarobki o 100%. Doradcy się zgadzają. Prezydent ma podpisać ustawę, bo tak mu doradzają doradcy?

Prezydent powinien reprezentować nasz kraj. Jakoś nie widziałem żeby Komorowski np. próbował załatwić
  • Odpowiedz
@Laliqu: To prawda, że kazdy jakos zaczynał, ale prezydentura w takim wypadku była ostatnim a nie pierwszym krokiem.

Kaczyńskiemu uroda brakowało do Ogórek, no skisłam. Moze w ogole obsadzmy tylko ładnych ludzi na ważne stanowiska, np. Doda niech bedzie neurochirurgiem, a dziewczyny z Warsaw Shore ministrami?
  • Odpowiedz