Wpis z mikrobloga

@Laliqu: @Aerials:
Ojciec Giertycha też ma wyższe wykształcenie, a twierdził, że ludzie żyli w czasach dinozaurów, Niesiołowski jest etymologiem, większość posłów ma wyższe wykształcenie. Dlatego wspominanie o jej "mądrości" jest smieszne, bo i może się okazać, że na tematy polityczne będzie jedynie dostawczynią lolcontentu
  • Odpowiedz
@BoKoR: @Laliqu:
Prezydent też ma swoje poglądy. Prosty przykład. Komorowski był na Ukrainie w rocznice zbrodni Wołyńskiej i tam mówił zgodnie z linią PO - na Wołyniu doszło do zbrodni o znamionach ludobójstwa. Co by zrobił Lech Kaczyński gdyby żył? Jestem przekonany, że jasno by powiedział o ludobójstwie. Kolejna rzecz to wetowanie ustaw itd
  • Odpowiedz
o i może się okazać, że na tematy polityczne będzie jedynie dostawczynią lolcontentu


@JaroslaPolskeZbaw: Może też być całkiem odwrotnie.
@Aerials: Ja widzę Dode raczej w roli np. prezesa PiS. A dziewczyny z Warsaw Shore jako aniołki Macierewicza ;-)
  • Odpowiedz
@Aerials:

z doswiadczeniem politycznym i zyciowym

JKM sie kwalifikuje:
lata w polityce, a doswiadczenie zyciowe najwieksze wsrod kandydatow i dalej moze co niedawno udowodnil( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrafo: W sumie to jak lemingi będa głosować na kandydatkę SLD to tylko dobrze dla Andrzeja Dudy.Im więcej głosów na Panią Ogórek tym mniej na Komorowskiego. Zobaczycie że Duda ani raz nie zakatuje Ogórek. Jeżeli kandydatka SLD zdobęcie co najmniej 10% głosów to będzie II tura. Jeżeli nie to niestety Bronek wygra w I turze.
  • Odpowiedz
Osobiście preferowałbym prezydenta z kwalifikacjami, a nie pogodynkę, ktora napisała doktorat z lansu i bansu


@Aerials: Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku to jest jej doktorat, temat dość ciekawy.

Kaczyńskiemu uroda brakowało do Ogórek, no skisłam. Moze w ogole obsadzmy tylko ładnych ludzi na ważne stanowiska,


@Aerials: Get real. Od kiedy prezydent jest ważny? Ma wyglądać i nie narobić kaszany publicznie.
  • Odpowiedz