Wpis z mikrobloga

@Aerials: no racja, jakby by na przykład była chociaż elektrykiem z zawodu, no to wtedy by miała świetne kwalifikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijanstwo: Kto w dzisiejszych czasach nie ma "wyższych"? Chyba tylko pojedyncze jednostki. Komorowski dał się poznać na długo przed objęciem prezydentury (to tylko potwierdziło, ze społeczeństwo jest głupie), a wybieranie kota w worku za ładna twarz... Coz, bez komentarza.

Barbie bo blondynka. Gdyby miała ciemne włosy byłaby Mambą. Zazdroszczę, ale np. Sylwii Ługowskiej :) Niesamowita uroda.
  • Odpowiedz
@Aerials: > Elektryk ma tyle wspólnego z polityka, co jej śmieszny doktorat

A jaki doktorat nie jest śmieszny? Podałem Ci tytuł jej pracy. Co w niej złego?

Kto w dzisiejszych czasach nie ma "wyższych"? Chyba tylko pojedyncze jednostki. Komorowski dał się poznać na długo przed objęciem prezydentury (to tylko potwierdziło, ze społeczeństwo jest głupie), a wybieranie kota w worku za ładna twarz... Coz, bez komentarza.


@Aerials: A wybieranie
  • Odpowiedz
@Aerials: Trzeba było od razu, że rzucasz hasłami, których nie potrafisz skonkretyzować.

Jak ja tych #!$%@? z SLD nienawidzę, a na wybory nie chodzę, ale jeśli usłyszę więcej dziewczyn/kobiet zazdrosnych, że doktorat (dalej nie wiem, co w temacie jej pracy jest śmiesznego) to gówno i że ona jest ładna, ale pusta czy cokolwiek w ten deseń, to pójdę i na nią zagłosuję. Na złość Wam. (
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: Nie, bo jest ładny, a dlatego że zrobię na złość innym. A zresztą to, że jest ładny to też jakiś plus. Lepszy ładny, niż brzydki zakładając równowagę reszty cech. No i finalnie - co za różnica. Ekscytujecie się tym jakby prezydent cokolwiek mógł. Kogokolwiek wybiorą i tak będzie lepszy niż połowa panteonu III Najjaśniejszej, który chronologicznie zawiera w sobie: mordercę, głupca i pijaka.
  • Odpowiedz
Moze w ogole obsadzmy tylko ładnych ludzi na ważne stanowiska, np. Doda niech bedzie neurochirurgiem, a dziewczyny z Warsaw Shore ministrami?


@Aerials: ale gust to Ty masz kiepski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz