Wpis z mikrobloga

@mrafo: Komus się popieprzyły wybory miss z prezydenckimi, prezyden może być brzydki jak Quasimodo, ale ma to być człowiek mądry, uczciwy, reprezentowąc naród i stać na straży interesu Polski.
A nie dupą świecić.
  • Odpowiedz
Komus się popieprzyły wybory miss z prezydenckimi, prezyden może być brzydki jak Quasimodo, ale ma to być człowiek mądry, uczciwy, reprezentowąc naród i stać na straży interesu Polski.


@Betonowy_Mis: W jaki sposób ma to robić?

Beka z Was. Przeczytajcie zakres władzy preza.
  • Odpowiedz
#!$%@? jakie debile z was. Prezydent to ma być kompetentny a nie ładnie wyglądać. "Elita internetu" - nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
@dojcz_szpreche_nicht: Dlaczego ma kompleksy? @Aerials dobrze gada, pani Ogórek to co najwyżej dobrze w lokatorach zagrała, a nie na prezydenta. Jedziecie po Aerials bo jest kobietą, a jak kuce by to samo napisały to "racja racja, gdzie ten korniszon sie pcha!". Prawda jest taka ze wasze swędzenie stulejki pada wam na ośrodek czytania i rozumienia tekstu.

@pijanstwo: Kuce kiedys byly za odbieraniem praw wyborczym menelom i przestepcom, ja jestem za tym zeby odbierac takim jak ty. "Zaglosuje na zlosc X" super, po prostu takie mądre i dojrzałe. Kiedy odbiór dowodu, za 6 lat?

Ogólnie do wszystkich w temacie: dziś moglismy na jej exposé dowiedziec sie jaki ma program i po tym programie widac ze sie #!$%@? nie nadaje, ale mędrcy z wykopu - elita Internetu i tak powie "zaglosuje bo ladna", "tylko nie Kaczaffi"
  • Odpowiedz
@mrafo: fakt+profil fb faktu+ludzie czujący potrzebę wypowiadania się tam+popieranie pani Ogórek=mózg #!$%@?, mieszanka zaiste zabójcza dla wszelkiej inteligencji
  • Odpowiedz