Wpis z mikrobloga

Dan Blizerian

zaadoptuj mie Dan

koleszka wygrał w życie

patszcie ale d------i


jak widzę takie komentarze to chichram się trochę, bo jak bardzo szczęśliwy może być człowiek, który otacza się samymi dziwkami i ludźmi, którzy kochają jego pieniądze? to już taki oderwany od rzeczywistości bonzo pewnie jest szczęśliwszy, bo ma rzonke ktura szczerze kocha jego, a nie jego pieniądze. a na youtubie zarobił na pewno nie małą kasę. pewnie ze sto złoty

no sorry ale ja wole płakać w ferrari i mieć nick ruchamdziwki1234


w sumie racja



btw. Blizerian przed trzydziestką miał dwa zawały i pewnie zdechnie przed 40 urodzinami

wpis o niczym ...:::: PoZdRuWkI ::::.... wpisujcie się w księdze gości

#lippaa
powodzenia - Dan Blizerian

 zaadoptuj mie Dan

 koleszka wygrał w życie

 patszci...

źródło: comment_ciO1M8IhawCZ9j0steqi6NLVLQBau25w.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: nudzi mnie już ten zachwyt nad Blizerianem, ludzie się jarają jaki bogaty i zajebiste życie ma, a prawie nikt nie wie, że nie jest jakimś zajebistym pokerzystą czy inwestorem a synem jednego z bogatszych ludzi w USA który dorobił się na przekrętach dostając za to parę lat odsiadki.
  • Odpowiedz
@Unstoppable: Nie miałem tego dosłownie na myśli. Wkurza mnie, kiedy ktoś ocenia ile komu zostało lat życia. I do tego mówi "zdechnie" w stosunku do człowieka. Tyle.
  • Odpowiedz
@powodzenia: Dan Bilzerian odpowiedział kolesiowi który stawiał podobne zarzuty w mniej więcej taki sposób "może i masz rację, ale nigdy nie dowiesz się jakie to uczucie gdy 3 modelki naraz liżą ci kutasa"
Mój idol
  • Odpowiedz
@zergqq2: no, do tego przez taką afirmacje zycia Bilzeriana mlodym ludziom sie j---e w bani, mysla, ze szczescie to wciaganie koksu i ruchanie minimum 8/10, a potem wszyscy zagubieni (,)
  • Odpowiedz
@powodzenia: przecież to marionetka marketingowa kasyn a nie jakiś prawdziwy przypadek. Cały jego zyciorys i te wszystkie fotki w mediach społecznościowych są tak przejaskrawione, a jednocześnie wszystko prowadzone bardzo profesjonalnie, że tylko głupiec uwierzy, że koleś kiedykolwiek wygrał, jakąkolwiek większą kasę na pokerze czy innej grze. Gdyby miał taką głowe do pokera jak opisuje to by się pojawiał na prawdziwych turniejach a nie tylko prywatnych.
  • Odpowiedz
który otacza się samymi dziwkami i ludźmi, którzy kochają jego pieniądze?


@powodzenia: no i tu właśnie się mylisz. On otacza się kim chce. Ma ochotę poruchać dziwkę 10/10 - rucha. Ma ochotę popić z największym śmieszkiem w mieście - pije. Nie musi go obchodzić motywacja jego znajomych - gada z kim chce i kiedy chce. Poza tym pewnie wśród swoich ziomków ma i takich, którzy mają w------e w jego majątek,
  • Odpowiedz