Wpis z mikrobloga

No wreszcie mamy porządnego szefa rządu. Pani premier może liczyć na moje poparcie w następnych wyborach. Myślałem, że PO po odejściu Tuska rozpadnie się, lecz widać w tej partii ogromny potencjał. Śledzę obrady sejmu regularnie i naprawdę jestem pod wrażeniem pracy koalicji PO-PSL.

Pan Poseł Wilper chyba wypił 2 setki przed obradami #pijak #wipler #knp
Nie wiem jak można głosować na kogoś takiego, kto nie ma szacunku do innych.

#polityka #sejm
  • 22
@baletny: Likwidacja. Restrukturyzacja to piękne słowo, bo nie ma brzmienia negatywnego. Zresztą masz już w 2 pkt mowę o likwidacji, w dokumencie 3034, bo w debacie publicznej te słowa można śmiało zastępować, ale w dokumentach prawnych nie mają one już tak szerokiego znaczenia jak w wypowiedziach posłów.
@Tyler_Durdeen: Już zdążyłeś przeczytać? 6 minut? Gdzie robiłeś kurs szybkiego czytania? Proponuję przeczytać całe i wtedy wrócić do dyskusji... Pani premier obiecała, że nikt nie straci pracy. Trzeba dokonać restrukturacji i przestań się kompromitować.
@baletny: Dużo czytam. A nie pomyślałeś, że to po prostu zagrywka pod publiczkę. To też pokazuje stan myślenia. Ktoś zagwarantował miejsca pracy. Naprawdę wierzysz, że w gospodarce kapitalistycznej przy dynamicznej sytuacji makroekonomicznej ktoś może komuś zagwarantować miejsce pracy ??