Wpis z mikrobloga

@tfuj_pszyjaciel: Skad takie informacje? Ja mam wlasnie plan sesji (PW) i mam 6 przedmiotow w tygodniu, codziennie 1 i w Piatek 2 egzaminy. (Oczywiscie w sesji sa egzaminy, nie zaliczenia i nie mam zadnych zaleglosci itp.)
@ZohanTSW: mogą, jak potem będziecie się sami zapisywać na zajęcia to nie będzie opcji, żeby każdy miał maks 1 koło w ciągu dnia. swoją drogą szybko się zorientowałeś, trzeba było wcześniej rozmawiać z prowadzącymi, zwykle można ustalać z nimi terminy zaliczeń

z tego co pamiętam na PWr może być tylko jeden egzamin dziennie
na studiach humanistycznych zaliczenia przedmiotu nazywacie egzaminami?. na polibudzie sa 3 w semestrze max


@tfuj_pszyjaciel: to spoko, ja miałem po 6-10 egzaminów na humanistycznym na rok. Czyli sprawdzianu z całego materiału z całego roku w formie pisemnej lub ustnej przeprowadzonego przez profesora, który prowadzi wykład.
@durielek: mialem cwiczenia i laborki z których kolokwia byly na biezaco. W sesji zazwyczaj wypadalo ostatnie kolokwium z tych przedmiotow. Mialem 3 egzaminy i zaliczenia z kilku wykladow ktore byly zazwyczaj w formie pisemnej i z calego semestru. To że ktos pisze zaliczenie z calego semestru z wykładu to nie oznacza ze jest to egzamin