Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: jeśli rzeczywiście potrzebujesz takiego auta do celów turystycznych to czemu nie? Zależy w ile osób jedziesz niektóre auta są na tyle duże że nie potrzeba kombi jeśli jeździsz sam
@betonkomorkowy: Ja kupiłem 2 miechy temu Fabię Kombi i jestem zadowolony. A to takie kombi - nie kombi: auto samo w sobie małe, jeśli porównać z innymi kombi, a bagażnik odpowiednio duży. Więc to może też być opcja dla Ciebie.
@betonkomorkowy: tylko kombi :D przez większą część roku mam pusty bagażnik, ale jak muszę coś przewieźć to nie mam problemu z pojemnością bagaznika. Ostatnio przywiozłem rodzicom 22 kartony paneli podłogowych, raz zadzwonił do mnie kolega że na rowerze złapała go burza. Jednym słowem przydaje sie :)
@betonkomorkowy: Mam E46 Touring już dłuższy czas i kupiłem je właśnie ze względu na załadowanie plecaków na wypad w góry, rower, jakiś wypad na drugi koniec Polski ze stertą gratów itp. (de facto to zaczynałem od poszukiwań większego hatchbacka). W codziennych życiowych sytuacjach też się przydaje, także nie ma się co obawiać - wąsa jeszcze nie zapuściłem. Jeżdżę zazwyczaj sam lub w dwie osoby, ale jak raz na jakiś czas trafi
@betonkomorkowy: ja mam B6 w Avancie. Miejsca nie ma dużo więcej niż w sedanie (chyba nawet sedan jest nieco dłuższy), plus masz dopiero jak złożysz siedzenia (wtedy możesz ładować po dach). Mam 24 lata, kombi podoba mi się bardziej niż sedan (w B6 - bo w E46 bym kombi nie kupil). Kiedyś wyprowadzałem koleżankę z jej mieszkania + wiozłem siostrę z dzieckiem i wszystkimi gratami (wózek, bujak itd). Musiałem zdjąć roletę