Wpis z mikrobloga

Nie mogę jak czytam komentarze ludzi ze śląska :D Można wywnioskować, że całą Polskę utrzymują i bez nich byśmy pozamarzali. Co oni mają za kompleks Warszawy? Jestem z Mazur, w Warszawie może kilka razy byłem, miasto jak miasto, a tam co chwila w komentarzach '#!$%@? warszawiaki, urzędasy' 'czym byście palili gorole'. W ogóle co to #!$%@? jest gorol, ktoś tak serio mówi poza tym żenującym serialem z Bercikiem? Polecam ten fanpage na facebooku tyle zarabia górnik, można dostać raka, koronny argument 'zjedź na dół', którego nawet nie będę komentował. Ciekawe ile zarabia śmieciarz albo ktoś opróżniający szamba, w ogóle sugerowanie, że to jakaś mega wyjątkowa praca i górnik nie może się przekwalifikować to plucie w mordę innym ludziom, którzy w tym kraju ciężko #!$%@?ą, żeby utrzymać rodziny.

#gornictwo #polska #oswiadczeniezdupy
  • 56
@tabee: od ślunskiej godki to ty się #!$%@? ;* Nie moja wina, że tego nie ogarniasz. Podobnie jak z kaszubskim. Ja tego nie ogarniam, ale nic do nich nie mam.

A i przy okazji - też mieszkam na śląsku i też mnie irytuje to co górnicy robią.

A gorol kochany gorolu to ktoś z poza śląska. Tak więc ty też jesteś gorolem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I
@tabee: Górnicy górnikami, nie popieram strajków i sztucznego podtrzymywania tego biznesu przez państwo.

Ale od Śląskości to się #!$%@?, albo lepiej przeczytaj 5 stronę świata Kutza i może wtedy coś pojmiesz, chociaż wątpię.
Jak czytam komentarze na tym ich forum, to taka #patologiazewsi , że to masakra. Autonomia śląska, hurr durr , krawaciarze jedzo gówno. Gorole z Warszawy!

Sprywatyzować całość i wygurvić te związki zawodowe, bo już w dupach się przewraca.
@rexio: do samego Śląska nic nie miałem i w sumie dalej nic nie mam, sam kiedyś darłem japę na koncercie Rahima 'śląski rap to pewniak', ale to wszystko wynika z tej postawy wielu z was w internecie, tv, zauważ, że wielu ludzi ma takie odczucia jak ja, wiecznie pokrzywdzeni. A Kutz jest uosobieniem waszej roszczeniowości.