Wpis z mikrobloga

Nie mogę jak czytam komentarze ludzi ze śląska :D Można wywnioskować, że całą Polskę utrzymują i bez nich byśmy pozamarzali. Co oni mają za kompleks Warszawy? Jestem z Mazur, w Warszawie może kilka razy byłem, miasto jak miasto, a tam co chwila w komentarzach '#!$%@? warszawiaki, urzędasy' 'czym byście palili gorole'. W ogóle co to #!$%@? jest gorol, ktoś tak serio mówi poza tym żenującym serialem z Bercikiem? Polecam ten fanpage na facebooku tyle zarabia górnik, można dostać raka, koronny argument 'zjedź na dół', którego nawet nie będę komentował. Ciekawe ile zarabia śmieciarz albo ktoś opróżniający szamba, w ogóle sugerowanie, że to jakaś mega wyjątkowa praca i górnik nie może się przekwalifikować to plucie w mordę innym ludziom, którzy w tym kraju ciężko #!$%@?ą, żeby utrzymać rodziny.

#gornictwo #polska #oswiadczeniezdupy
  • 56
  • Odpowiedz
@tabee: śmieciarz zarabia jak mu dobrze pójdzie to najniższą za przerzucenie ok 30 ton dziennie sam. może zginąć w każdej chwili na stopku, w ugniatarce, dostać raka lub innego syfu w pierwszym dniu pracy albo po prostu zatruć się metanem na wysypisku.
  • Odpowiedz
Nie mogę jak czytam komentarze ludzi ze śląska :D


@tabee: *Podludzi a nie ludzi ze Śląska. Jako mieszkaniec Ślaska jestem za prywatyzacją/likwidacją kopalń. Także tu nie chodzi o miejsce zamieszkania a poglądy. BTW http://www.wykop.pl/wpis/10967872/gornictwo-4konserwy-sondaz/ Także pretensje kieruj do zacofanych Polaków a nie mieszkańców GOP-u. Zresztą przeglądnij sobie tag #katowice #slask a zobaczysz, że większość psioczy na protestujących górników.
Zydomasoneria - > Nie mogę jak czytam komentarze ludzi ze śląska :D

@tabee: *Podlu...

źródło: comment_rGieQnQt6K1bBQbZlUAUvupd6ftTuDTG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@void1984:
Ty tak na poważnie ? Zacznijmy od tego, że Autonomiczne Województwo Śląskie było kiełbasą wyborczą, żeby ludzi głosowali w plebiscycie, dwa na Śląsku było bardziej bogato bo podatki były wysokie, poczytaj sobie o dopłatach do podatków. Autonomia została zlikwidowana bo raz jesteśmy państwem unitarnym i jednolitym narodowo ( nie ma już tylu Niemców na Śląsku) a dwa włączone zostały tereny Śląska, które przed wojną nie były objęte autonomią.
  • Odpowiedz
nigdy nie lubilam Slazakow, poczawszy od tej wiejskiej gwary, paskudnych budynkow z czerwonymi oknami, po ich grube Berty.


@Slashowa: w takim razie proponuje chociaż raz przejechać się na Śląsk,
a wiejskie jest twoje ograniczone podejście do czyjejś kultury i tradycji,
troll 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz