Wpis z mikrobloga

za czasów gimbazy gdy królował 1.6 wyrywałem sobie jedną loszke #stulejacontent. Gawędziliśmy sobie na steamie, gralismy razem, az stwierdziłem że wezme numer telefonu od niej, chyba wtedy pierwszy raz wysępiłem numer od loszki #przegrywmotzno. nawinąłem jakaś bajeczke i łyknęła, ok mam numer, drugiego dnia napisałem, wypisalismy moze z 20 smsow i przestala odpisywac na smsy. W sumie nie wiem dlaczego, nie wazne, na steamie nadal mialem z nia kontakt.
Zabawiłem sie w stalkera, znalazłem jej fejsa powiedzmy ze mocne 8.5/10 a na osi czasu przewijał sie cs i chinskie bajki .
Na jednym koncie sie poprztykaliśmy, więc zacząłem podbijać na drugim steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie nie dalem znac ze ja to ja.
wczoraj, grając z randomami w #csgo trafiłem na nią, graliśmy w jednej druzynie, ale ze gralem na koncie siostry bo u mnie ban to sie nie odzywalem.

nie wiem po co to pisze, chyba to wplyw nocnej na mojo osobe.

nie zdziwilbym sie gdyby sobie tu mirkowala wiec pozdrawiam Marysiu.

#przegrywstory #nocnazmiana #ahas #nobodykiers w sumie tez #touczucie
  • 17
  • Odpowiedz
@Raqie: teraz juz troche za pozno, minelo chyba ze 3 lata odkad urwal sie nam kontakt, nie widze sensu.
@leapharbravo: to było jakies hmmm 4 - 5 lat temu, dla mnie to cwierc zywota na tym lez padole.
  • Odpowiedz
@diarrhoea: ostatni raz jak widziałem ekwipunek to miała kose i opór blu laminatów st. Poza tym coś koło 60 lol steam. Jak znajdę to napisze i na siema się rozczaruje, że moja wizja nie zgrywa się z rzeczywistością.
  • Odpowiedz