Wpis z mikrobloga

czy jest cien szansy, ze #apple jeszcze kiedykolwiek wypusci notebooka z matowa matryca? :(
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XAIMEII: aaa, czyli jestes typowym przyglupem hejterem ktory pisze, chociaz pojecia nie ma o czym pisze, spoko, myslalem ze mamy do czynienia z normalnym czlowiekiem ktory poda jakas ciekawa alternatywe. 5 tys za telefon? jablka na czasie? ale to ze maka to ty widziales jedynie jako jpg w swojej przegladarce to przyznaj.
  • Odpowiedz
@bocznica: A Ty jesteś przykładowym ykhem " niemądrym fanatykiem " który wyżej sra niż dupe ma, a jak ktoś napisze, że apple robi g---o nie warte swej ceny, które można wygiąć w rękach, to oesu oesu pomocy bo d--a szczypie. Serio, więcej dystansu. Nie mam zamiaru brać udziału w dyskusji z człowiekiem na poziomie inteligencji gołębia. Pozdrawiam Serdecznie ; )
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Też bym nie rzucał, ale jak już się stało to wtedy się ucieszyłem że mam jabłko na obudowie. Iphone to iphone, ale macbooka to jakby nie próbwać, to nie przebija ani windows ani linux :)
  • Odpowiedz
@XAIMEII: heh, smieszne sa takie typki jak ty ;) pierwszy glos zabralas, a jedyne co masz do powiedzenia to NIE LUBIE, NIE ZNAM, BOLI MNIE D--A ZE KTOS MA :) a idz zasmiecaj inne watki, czlowiek sie pyta o cos to zawsze takie 12 latki musza szumu narobic
  • Odpowiedz
@sunlifter: Może i masz rację, jak ktoś przy mnie rzuci iphonem i nic mu się nie stanie, to przyznam Ci rację. Moja Lumia po upadku z czy ja wiem... 1,5 metra? Pozostawiła po sobie śliczną pajęczynkę na szkle :D
  • Odpowiedz
@XAIMEII: @bocznica: Klasyczne wypowiedzi w temacie o apple:

- nie kupuj, apple to syf
- daj link do jakiegoś laptopa z tymi samymi parametrami w tej cenie
- KEKEKEKE APPLE SYF GIMBO FANBOY
  • Odpowiedz