Wpis z mikrobloga

@kornik20082: C++ nie jest taki znowu zły, ale jak już się uczysz, to skup się raczej na nowym standardzie c++11 i dobrych praktykach jakie z niego wynikają. Dobrych książek po polsku chyba jeszcze brak, ale materiałów w internetach znajdziesz dość.
Jak nie umiesz kodzić, to każdy język jest dobry moim zdaniem.
@kornik20082: 15k na rękę xD
Wiem, że to w żartach ale takie wyobrażenia wybiłbym sobie z głowy.

Jak już zaczniesz coś ogarniać zaryzykuj i szybko poszukaj sobie jakiegoś stażu. To nie musi być świetnie płatne, ale bardzo rozwija. Nie zrażaj się również nie najwyższymi pensjami dla świeżaka, bo ona wraz z doświadczeniem szybko urośnie.
@Michau89: hah, wiem ze tak latwo nie jest :-P taki mam zamiar, nauczyc sie tyle, zeby sie gdzies dostac i rozwijac sie dalej, bo nic tak nie rozwija jak ktos bardziej kumaty obok, kto zawsze moze pomoc ;-) ale dzieki za rade :-)
@nnogi: nie chcę być złośliwy i całkiem prawdopodobne, że po prostu jestem tępy ʕʔ ale ciężko zostać dobrym programistą c++ jak się dopiero zaczyna uczyć programowania. ten język jest skomplikowany i przepraszam każdego, komu poleciłem zacząć naukę od niego bo sam zaczynałem. z perspektywy czasu kobyły jak java/c# wydają mi się stukrotnie przyjemniejsze a na pewno poziom wejścia nie jest tak ogromny. w c++ świeżak napisze maina,
@nnogi: o ile osobiscie sie z Toba zgadzam, to nie mozesz odpowiedziec na pytanie: "czy ma Pan jakies *komercyjne* doswiadczenie z ... " twierdzaco, takze firma majaca 10 kandydatow i Ciebie sklasyfikuje Cie jako "nie posiadajacego doswiadczenia w ...".