Wpis z mikrobloga

Patch 0.9.5 przyniósł znikające pociski, zaś u @DoM1N znalazłem taką oto perełkę:

Kiedyś lubiłem tą grę i zachwalałem ją bardzo, ale samo szanowne WG oszukuje ludzi i to bardzo od pewnego czasu ta gra jest nie grywalna na przebieg doświadczenia mojego osobistego 30tyś bitew z wynikiem 2800 wn8 w tej grze po tak długim czasie stwierdzam, iż ta gra zrobiła się zasranym gównem, a dla czego tak twierdze o tuż sek tkwi w tym, że od danego czasu WoT jest strefa51 normalnie na zwykłych #!$%@? randomkach dzieją sie cuda w tym. Znikające pociski. Przebicia pancerza czołgu, w którym za chiny ludowe, by tego nie stwierdził, iż tam go da sie przebić ludzie, którzy nie ogarniają Arty, jak i tej gry maja wprost niesamowite wspomaganie przez War Gaming bonusy do kamo do przebicia do strzału ze 100% wlotem pocisku w ruchomy na pełnym gazie czołg typu med pestka za pestka az dziwne przecie gracz dobry na arcie tak nie potrafi walić ARDA takie kombosy plus widać ze WG ma w dupie, to ze morony,retardy,debile, bo tego, inaczej nie idzie nazwać graja z paczkami war pack możesz stać na mapie, ale on cie bije bez spota bardzo ciekawe nawet ja po tylu bitwach nie potrafię z taka precyzją strzelać w nie wyspotowane obiekty WOT jest denem teraz co pacze mamy nowe przygody #!$%@? się w randomkach oczywiście dodam, iż marketingowi WG jest to na plus, bo trzeba wspomagać retardów w grze bonusami, bo tak, to by padali, ledwo po odpaleniu gry i uciekli, by nam, a tak, to bednda nas fundować kaska leci, a dobry gracz hm maja ESL tam cwaniaczki trzepia se golda za free olać ich trzeba robic gre nie pod nich tylko pod retardów oni nas wspomagają $$$$$ . Na sam koniec cieszył bym się, żeby wszyscy dobrzy gracze zaspamowali WG ich gra jak bardzo, to widać perfidnie w randomkach co się dzieje jak bardzo gracze poziomu niskiego sa wspomagani przez o nasze piękne WG.

#wot #truelolcontent #graoszustka
  • 6