Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: Dlaczego kalendarz powinien trafić do mnie? Odpowiedź jest prosta: kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego
  • Odpowiedz
@Bankierpl: W zasadzie kalendarz by się przydał, pracodawca rozdał wszystkie firmowe kalendarze klientom i dla nas nie starczyło ;D Smycz możecie dać komuś innemu bo nie przyda mi się, ale kalendarz jak najbardziej :)

+ biorę kursy euro codziennie z Waszej strony :)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: czy ja wiem czy aż taki elitarny jest ten kalendarz, dużo rzeczy jest w czarnym kolorze więc jak dla to pospolity, a smyczka jakaś wychudzona ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: kalendarz dalabym babci :) codziennie notuje jaka temperatura, czy deszcz/snieg, wydarzenie dnia w kraju/ na swiecie i czy np ktos nas odwiedzil. Babcia prowadzi taki swoj internet :)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: przez całe życie marzyło mi się mieć kalendarz z napisem "Bankier.pl" na okładce, ale nigdzie takich nie szło znaleźć, a tu proszę dosłownie jakbyście mi z nieba spadli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Smycze i kalendarz powinny trafić do mnie ponieważ śledzę Wasz portal codziennie, aby być na bieżąco z nowymi informacjami ze świata finansów. ;p
Studiuje również kierunek finansowy Rachunkowość i Finanse przez co interesuje się finansami i ten kalendarz i smycze bardzo by mi pasowały ;p
Jak widać na poniższym zdjęciu przygotowuje się do sesji. Mam niedługo zaliczenie z przedmiotu Rozrachunki z tytułu VAT, więc w nowym kalendarzu mógłbym sobie
kopek - @Bankierpl: Smycze i kalendarz powinny trafić do mnie ponieważ śledzę Wasz po...

źródło: comment_vkr5I3AeaKc6Mce90CxTIIhKu280Y8NW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bankierpl: O nie! O nie! To notes +2 do wiedzy teoretycznej z finansów oraz +5 do obliczeń kredytów i lokat!

Biorąc pod uwagę to, że uczę się właśnie do koła z finansów z całego semestru (28 lat i robię zarządzanie bo stwierdziłem, że wypada mieć to już w tym wieku) to muszę je mieć!

Poza tym jak fitują do wyglądu... wszystkie różowe paski na wydziale moje jak się pokaże z
  • Odpowiedz