Wpis z mikrobloga

Jak to jest mieć kalendarz od @Bankierpl, dobrze? To nie ma tak, że dobrze czy niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej powiedziałbym, że bycie zorganizowanym dzięki @Bankierpl. To oni podali mi pomocny notes kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe to właśnie taka przypadkowa pomoc wpływa na nasze życie. Chodzi oto, że kiedy posiada się organizator nawet pozornie uniwersalny, bywa, że nie
  • Odpowiedz
@Bankierpl: kalendarz ten powinien trafić do mnie, ponieważ ułatwiłby mi organizację w #pracbaza. Jestem Managerem **** Hotelu, uważnie śledzę Wasz portal i jestem jego wielkim fanem. No i w życiu jeszcze niczego nie wygrałem :)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Mój kolega dla Was pracuje. Jeśli to dostanę to on dostanie piwo. A zadowolony pracownik to dobry pracownik. Tak na prawdę dajecie sobie prezent. Przemyślcie to. Warto.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Widzę, że wszyscy skupili się wyłącznie na praktycznym zastosowaniu kalendarza, a zwykły kalendarz można przecież sobie kupić. Tu chodzi o kalendarz elitarny, z logiem bankier.pl. A więc, oprócz praktycznych zalet terminarza, znajdują się tu jeszcze aspekty społeczne, takie jak szacun na dzielni, pytania od znajomych skąd taki mogą zdobyć - odpowiedź - znikąd sku*wysyny ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak iść przez rok 2015 z
  • Odpowiedz
@Bankierpl: zawsze kalendarze brałem z konkursów na facebooku, jednak teraz dostałem bana na 30 dni za obrażanie czarnuchów i nie mam jak wygrać prawilnego kalendarza, ten musi być mój!
  • Odpowiedz