Wpis z mikrobloga

dzisiaj poznałem pana, który wykleja sobie czapkę sreberkiem od czekolad żeby kosmici nie spalili mu mózgowych zwojów. Jest członkiem zarządu jakiejś spółki (kapitał zakładowy większy niż 5k), mężem i ojcem. W zeszłym roku zdobył jakiś sześciotysięcznik. Bardzo w porządku koleś. Tylko wykleja czapkę sreberkiem. Zaintrygował mnie. Chciałem z nim pogadać o reptylianach czuwających wężowych istotach ale on się tylko uśmiechnął i powiedział, że nie wierzy w takie bzdury, że reptylianie czuwające wężowe istoty nie istnieją i że to false flag, która ma odwrócić uwagę planety od zagrożenia ze strony Plejadan.
Niby normalny gość a wykleja czapkę sreberkiem ze strachu przed Plejadanami.
debil lol
#marianbaczalcontent
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marianbaczal: Wraz ze wzrostem IQ wzrasta ryzyko choroby psychicznej. Dziadek mojej koleżanki, prawnik, 10k minimum na miesiąc, własna kancelaria, koleś na poziomie. Ale przesiadywał pod taką energetyczną piramidką i rzucał sobie codziennie rano runy. W sumie póki to nikomu nie szkodzi, to może sobie nawet sreberkiem obwiązywać pytonga i wierzyć, że dostanie za to kosmiczny o----m od Andromedan. P------e, ale nieszkodliwe.
  • Odpowiedz
  • 7
@marianbaczal:
@Nasu: na tej samej zasadzie działa wielu katolików w Polsce. Pójdziemy co tydzień do koscioła, postoimy, pośpiewamy. W sumie c--j nas to, nie wiemy za bardzo o co chodzi, ale przecież nie zaszkodzi, a może pomóc.
  • Odpowiedz