Wpis z mikrobloga

Mireczki, dzisiejszy dzień był owocnym dniem.
Pojechałem 170km w jedną stronę do Hoofddorpu i podpisalem umowę o prace. 2000€ brutto/MC dojazdy (5km w jedna stronę) i nadgodziny płatne. Dodatkowo ogarnąłem pokój za 300€ i już zaliczkowałem za po kwitowaniem ( plus zdjęcie dowodu osobistego właściciela). Od poniedziałku zaczynam pracę w firmie, gdzie pracuje mój przyszły teść. Po 3 miesiącach jest duża szansa kontraktu bezpośredniego na rok i później vast. ;)

Czuję, że zapowiada się dobry rok. ;)


#holandia #speedywholandii #oswiadczenie #pracbaza
Pobierz BySpeedy - Mireczki, dzisiejszy dzień był owocnym dniem.
Pojechałem 170km w jedną str...
źródło: comment_0ngD8fPhxS88Xm0q1DY613I9LtqavwKv.jpg
  • 16
@BySpeedy: sam rozważam czy nie wbić po studiach do NL za pracą, byłem w tydzień w Amsterdamie + miesiąc na zbiorach w wakacje i zajebiście mi się spodobał poziom życia tam; szkoda, że w Polsce jest cięzko osiągalny poziom na jakim żyją ludzie w NL za minimalną krajową
@bslawek: Dzięki, Sławku.
@tr00ci0: Jeśli chodzi o pracę, to ostatni moment, by znaleźć jeszcze coś normalnego w NL, ponieważ jest po prostu coraz gorzej, coraz ciężej o pracę i dodatkowo wciąż napływają imigranci za pracą.
@marcho87: Jakieś 1500-1600 na reke.

@specialized_Darek: Ty, #!$%@? jechałem lewym i wyprzedzalem.


@mk89: teraz szukając pracy w necie dużo firm oferuje Ci dojazd do Holandii i zakwaterowanie. Niestety minusem jest to, ze niewiele zarobisz, bo odciągają za mieszkanie, dojazdy, poza tym często można się natknąć na zwykłych oszustów.
@BySpeedy: Pozdrawiam i życzę powodzenia, sam dojadę do NL za jakieś 3 tygodnie do mojego rozowego, tylko ja bardziej jako turysta bo pracę mam inną niż większość ludzi. Rozowy mi co jakiś czas pisze o wyjeździe na stałe, ale to dla mnie na chwilę obecną jakoś tak dziwnie brzmi.