Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, jak można nie ogarniać, że określenie #pcmasterrace to najczystszej formy sarkazm? Wymyślił je konsolowiec, wyśmiał wywyższających się pecetowców, a oni tego nie zrozumieli i teraz powtarzają bez przerwy ( )
To tak, jakby klub multipli wybrał sobie hasło #multiplabeautycar. XD Ja wiem, że 50% ludzi nie łapie sarkazmu ani ironii, ale to nawet w tej grafice widać XD
#beka #pcsubhumanrace #konsole #gownoburza
Pobierz piker - Ja nie mogę, jak można nie ogarniać, że określenie #pcmasterrace to najczysts...
źródło: comment_qmCxFmRdRkdxnbrslq4ZdQk5D2ZWU81d.jpg
  • 23
@manieczek007: Wiedziałem, że nie odpowiesz. Nikt jeszcze mi nigdy nie przedstawił żadnych kontrargumentów. Zawsze po prostu "koniec tematu, peasancie" i można iść się pobrandzlować nad 4k60fps ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Twitch to ogólnie głupi przykład, bo oprócz Minecrafta, to najczęściej oglądaną grą w zeszłym roku było... Grand Theft Auto V. Peszek. Streamowane jest sporo gier na konsole, na zachodzie zapper w cenie 400zł to żaden wydatek, a
@piker: to nie chodzi o to. Nikt Ci nie zabrania grać na konsoli jeśli wolisz. Nikt nie zabrania nikomu grania w TLOU. Nawet nie musisz mieć pc i w ogóle go nie dotykać, żeby być #pcmasterrace. Wystarczy, że uznasz, że pc jest faktycznie lepszym sprzętem pod względem tego co może i możesz zaraz brać pada i grać na konsoli, jeśli wolisz. To jest w tym najpiękniejsze. Po przyznaniu oczywistej prawdy
@nieruchomy_poruszyciel: PC to nie jest żadne gówno. To moje narzędzie pracy XD.
Ale tak serio - dzisiejsze konsole graficznie nadążają (patrz - obłędna grafika Driveclub), za rok prawdopodobnie będą już odstawać pod względem graficznym. Tylko co z tego? Dla mnie lepszym sprzętem do grania jest ten, który ma lepsze gry - wychowałem się w czasach Amigi i pierwszego PlayStation, więc piksele to mnie biły po twarzy, a moją ulubioną grą wszech