Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, jak można nie ogarniać, że określenie #pcmasterrace to najczystszej formy sarkazm? Wymyślił je konsolowiec, wyśmiał wywyższających się pecetowców, a oni tego nie zrozumieli i teraz powtarzają bez przerwy ( )
To tak, jakby klub multipli wybrał sobie hasło #multiplabeautycar. XD Ja wiem, że 50% ludzi nie łapie sarkazmu ani ironii, ale to nawet w tej grafice widać XD
#beka #pcsubhumanrace #konsole #gownoburza
Pobierz piker - Ja nie mogę, jak można nie ogarniać, że określenie #pcmasterrace to najczysts...
źródło: comment_qmCxFmRdRkdxnbrslq4ZdQk5D2ZWU81d.jpg
  • 23
@manieczek007: To, że najaktywniej w tej wojnie uczestniczą ludzie, którzy nie mają i nigdy nie mieli konsoli albo mają PC sprzed dekady i PS3 z promocji w euro XD. Każdy szanujący się gracz stara się zagrać w każdą dobrą grę i wie, że te wojenki niczemu nie służą.
@JakisTakiNick: Ja ten tekst pamiętam z oryginalnego brzmienia i dla mnie już zawsze, kiedy ktoś pisze #pcmasterrace, i nie jest to
@piker: bo takich gimbow jest na wypoku najwiecej.
I wiesz - tak sie tlumi swoja niemoc - a raczej niemoc mamy - do kupienia konsoli.
Granie na konsoli na wypoku to jak z jedzeniem chipsów w kościele - wszyscy patrzą oburzeni, ale sami tez by chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piker: ale jak już robisz taki wpis, to daj link do źródła, bo wygląda to tak, jakbyś chciał gównoburzę wywołać... żadnej komedii na dziś już nie masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plnk - @piker: ale jak już robisz taki wpis, to daj link do źródła, bo wygląda to tak...
@manieczek007: Stary, ale wkurbia mnie to, że jestem nazywany podczłowiekiem, peasantem i pambuk wie jeszcze jak tylko dlatego, że gram w 1080p zamiast iść piętro wyżej i łupać w 2560x1440. Przecież inaczej, jak leczeniem własnych kompleksów nazwać tego nie można... Ja mam wybór i wybieram konsolę, ale nieeee, bo własnego zdania mieć nie można. Nosz...

Naprawdę, czy brandzlowanie się nad grafiką to nieodłączny element gamingu? Może jestem jakiś inny, moje pierwsze
@piker:
1080p? Jeśli już to w większości upscalowane. A co to będzie za 3,4 lata? hoho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chodzi tu o grafikę, a lecenie sobie w kulki z graczami. Przeskok z PS1 na PS2 to było wielkie #!$%@?, z PS2 na PS3 tak samo, a z PS3 na PS4? To chyba jakaś kpina. Chwalenie się, że konsola > PC w dzisiejszych czasach traktuje jako
@manieczek007: 99% gier na PS4 leci w true 1080p - od Battlefielda 4, przez GTA V po Driveclub - które nawiasem mówiąc wygląda obłędnie i porównywalnie z Project Cars (który to osobiście preferuję, bo Driveclub jest zbyt mocno arcadowy). To już jest absolutne maksimum, ale nie sprzętu, lecz opłacalności developingu - każda kolejna generacja (PS1 -> PS2 -> PS3) to był wzrost zatrudnienia w zespołach developerskich o 100% - dziś już
@piker:
Granie na PC ginie? A to ciekawa teza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz wejdź sobie na Twitch.tv czy Steama i zobacz ile ludzi jest w grze. #koniectematu

Ale po części muszę Ci przyznać racje. Często bawię się lepiej przy Crashu, czy Spyro z PSXa niż przy "next-genowych" grach AAA Grafika to nie wszystko, ale technologia ma iść do przodu, to czemu z grami ma być inaczej?