Wpis z mikrobloga

Przyszły buty no to można w końcu założyć prawilne SPD SL PD-R540 .
Tak na szybko na plus w stosunku do zwykłych SPD, to że wg mnie but trzyma się dużo bardziej stabilnie, największy minus na tą chwilę to, że są jednostronnie wczepiane, do tego śliskie z "niewczepialnej" strony. Kwestia przestawienia się.
Buty to Scott Road Pro, na ciepłe dni będą wyborne. Niestety teraz ze względu na temperaturę i liczne wywietrzniki w bucie po niecałych 6 km nie czułem palców :D

#pokazrower #rower #wykopcanyonclub #szosa #lumia920 #spd-sl #pokazudo
Man1ek - Przyszły buty no to można w końcu założyć prawilne SPD SL PD-R540 . 
Tak na...

źródło: comment_CyE5tUrnVwYat3mbjRBCrAbTQG0B80D0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Man1ek: fajne, dobre buty muszą być przewiewne, a przez to gdy jest zimno, to i w stopy będzie bardzo zimno. Dlatego trzeba jednak zakładać te owiewy, choć tego nie lubię, ale w zimie to nie ma wyjścia.
  • Odpowiedz
@Man1ek: Możesz jeszcze zastosować chałupniczą metodę, która pomoże na otwory od spodu. A mianowicie zakładaj dwie pary skarpet, pomiędzy które założysz zwykłe torebki śniadaniowe ;).
  • Odpowiedz
@Man1ek: spadłeś mi z nieba. właśnie wybieram buty dla siebie. od chyba 8 lat śmigałem w shimano m075 i powiem że do dzisiaj mogę z nich jeździć, ale są już strasznie zajechane wizualnie. Czym ty kierowałeś się przy wyborze? Ile za te zapłaciłeś i gdzie?
  • Odpowiedz
@debesciak1: Ja do tej pory śmigałem w MTBowych butach SPD Accenta i nadal w nich będę jeździł w drugim rowerze :) Kierowałem się przede wszystkim możliwością przymierzenia na żywo danego modelu, bo rozmiarówkę to sobie można gdzieś wsadzić każdy producent ma inną. Te Scotty dało radę przymierzyć też w sklepie i wiedziałem, że rozmiar będzie ok, a zakupiłem swoje już przez Allegro.
  • Odpowiedz