Wpis z mikrobloga

Wg najnowszej wykładni wykopowych #januszepolityki Czesi oraz Węgrzy to zdrajcy, bo nie chcą ochoczo przyłączyć się do polsko-litewskiej krucjaty antyrosyjskiej.


@chemmobile: Nie dlaczego zdrajcy skoro to inne narodowsci? Zdrajcami sa Polacy ktorzy maja dokladnie takie samo zdanie jak antypolskie portale prowadzone przez prorosyjskich propagandzistow i duża czesc tego co wrzucaja pochodzi ze stornek Głos Rosji itp. Tak to sa zdrajcy panie @chemmobile.
@szurszur: czyli informacje kompromitujace propagande ukrainska, mam czeprac z probanderowskich portali, finansowanych przez ukrainskie wladze? bo twoj tok rozumowania wyklucza inne zrodla a sam w sobie jest paradoksalny...
@dziadzio: Jakie komprotmitujace? Nie raz juz wskazywalem na bzdury tam wypisywane i ani razu nie było obrony ze strony publikujacego to na Wykopie. Krytykujesz jedna propgadne broniac drugiej? Kłamstwa prorosyjskie sa dla Ciebie ok.
@szurszur: Przeciez wiadomosc ktora przedstawilem, ma zrodla na ktore powoluja sie rowniez inne portale, wiec co ma dorzeczy fakt, kto oplaca dany portal i czym on epatuje, skoro informacja jest rzetelna? Wiec twierdzisz, ze idea banderyzmu, nie jest podszyta nazizmem a celem marszu, nie bylo czczenie bandery i zbrodniczej formacji UPA? Ja zadnej propagandy nie bronie, jestem przeciw ruskiej jaki ukrainskiej - to ludzie twojego pokroju, na sile mi to w
@dziadzio: Odnosilem sie do przykladow wpisów zawierajacych neirpawde ktorych źródła wymienialem a nie do tego tutaj.

Ja zadnej propagandy nie bronie jestem przeciw ruskiej jaki ukrainskiej - to ludzie twojego pokroju, na sile mi to w mawiaja, bo nie chce sie bratac z bandytami i to wbrew interesom Polski a wiec musze byc za rosja.


@dziadzio: bla bla piszesz to a jednoczesnie tych którzy maja inne poglady zaliczasz do banderowcow.
@szurszur: Do niczego sie nie odniosles, jedynie zdeprecjonowales informacje z portali nieprzychylnych obecnej polityce ukrainy. Kto broni banderowcow i wpycha ich z Polska do lozka, dla mnie jest pozytecznym idiota albo banderowska agentura.
@dziadzio: A do czego mam sie odnosic? Ja w ogole nie pisalem o tresci artykułu z pierwszego wpisu tylko o innych.

Kto broni banderowcow i wpycha ich z Polska do lozka, dla mnie jest pozytecznym idiota albo banderowska agentura.


@dziadzio: K kim jest ten kto borni Rosjan i wpycha ich z Polską do łożka, bezkrytycznie rozpowszechnia rosyjska progpande i milczy gdy wskaze mu sie ze to kłamstwa?
@szurszur: Kogo interesuja inne wpisy, skoro rozmowa dotyczy tego wpisu? Tez mam wchodzic do rzetelnego ukrainskiego wpisu i pisac brednie o klamstwach i gowno-zrodlach, z portali oplacanych przez ukrainskie wladze?

kim jest ten kto borni Rosjan i wpycha ich z Polską do łożka, bezkrytycznie rozpowszechnia rosyjska progpande i milczy gdy wskaze mu sie ze to kłamstwa?


Analogicznie.
Kogo interesuja inne wpisy, skoro rozmowa dotyczy tego wpisu?


@dziadzio: No jaja sobie robisz? Ja odpowiedziałem innej osobie a Ty sam ze mna zaczales ze mna dyskutowac na poruszony przezemnie temat. Skoro Cie tonie interesuje to po co odpislaes skoro cytowałem inna osobe?
@szurszur: Raczej sam rozpoczales nowy watek z serii znalazlem ruskiego agenta. Jeszcze raz mowie, ze mnie wasze przepychanki nie interesuja i wcale tu nie bronilem @chemmobile, bo on to zrobi sam i zapewne lepiej. To ze nie zgadzam sie z ukraincami, nie znaczy ze zgadzam sie z rosja a krytykowac bede, jesli sie z kims lub z czyms - nie zgadzam - co nie znaczy ze obieram strone - inna