Wpis z mikrobloga

Kurde miraski przeglądałem sobie #tinder i pisałem po różnych różowych paskach i wybierałem sobie takie 4/10 bo bądźmy realistami, apollem nie jestem.
No ale nic ciągłe odrzucenia, więc kiedyś tak jakoś napisałem do loszki 2/10 no może 2,5/10.
Zaskoczyła mnie bo była bardzo wygadana, sympatyczna nawet mieliśmy podobne zainteresowania.
Pisaliśmy sobie tak z 2 tyg i w końcu stwierdziliśmy, że trzeba się spotkać.
Czekam sobie na nią w parku, naglę patrze i idzie w moim kierunku dziewczyna 10/10.
Idzie do mnie ta piękność, wenus z milo, cudo patrze jak otacza ją burza długich włosów blond tak pięknych jakby każdy jeden ukradł promień słońca. Jej oczy były niczym zorza polarna w która wpatrywał się samotny eskimos Jikoko.
Figura taka, że zrozumiałem. Bóg wie co to photoshop i zna się na tym #!$%@?.
Nagle piękność staje przede mnę i z uśmiechem białych jak anielski blask idealnych zębów mówi:
-Hej wesoły.
- Ekhem, p-p-przepraszam znamy się?
-No pprzecież to ja, Sandra
-Ale jak to przecież no Sandra wygląda inaczej(#!$%@?)
-Wesoły to była moja przykrywka, mój ostatni facet był ze mną tylko dlatego, że dobrze wyglądam.
Po rozstaniu zdecydowałam, że następny mężczyzna w moim życiu będzie mnie kochał za mój charakter i to właśnie ty Wesoły. Napisałeś do mnie mimo tamtych ustawionych tragicznych zdjęć i sprawiłeś, że pouczyłam się szczęśliwa.
Kocham Cię...

Poczułem jak ogarnia mnie nieznane ciepło, wir emocji zabrał mnie w tango z własną świadomością, nie mogłem w to wszystko uwierzyć jak wryty stałem i po kilku wyjątkowo długich chwilach namysłu powiedziałem jej, że:
jest oszukańczą #!$%@?ą i bawiła się moimi emocjami cały czas oszukując mnie i spytałem czy wie jak się teraz czuję
niby lepiej wyszło ale takk waliła w #!$%@?, że ojej jaka ja brzydka czy nie przeszkadza mi jej wygląd, ja pocieszałem wczułem się w rolę oparcia dla biednej szarej myszki.Oszustwo to oszustwo.
#heheszki #coolstory
  • 15
@Bardzowesolyczlowiek: kiedyś mnie ojciec oszukał. Spytałem się co zrobi ze starym samochodem jak sobie kupi nowy, powiedział że sprzeda. Zamiast sprzedawać starego gruchota zwanego "złomkiem" to dał mi go na gwiazdkę, zaraz po zdaniu przeze mnie prawka. Nie przyjąłem, oszustwo to oszustwo.

gościu, serio tak jej powiedziałeś? XDXDXD Błagam niech to nie będzie trolling xD
@Bardzowesolyczlowiek: Poradnik zdobywania atencji na mirko :
1. Napisz tekst o tym jak to nawet przegrywom o mordzie 0.5/10 i stulejarskim charakterze moze nawet cos wyjsc w zyciu i, że nawet dla nich jest nadzieje na zlapanie za podbierak
2. Spuentuj ta historie wygrywu kozackim, cwaniakowatym tekstem typu, uwaga cytuje"no elo" "#!$%@?" "kazalem jej #!$%@?"
3. Czekaj na deszcz #!$%@? plusów i bilet do goracych