Wpis z mikrobloga

@Emdowu: Do domu napewno wystarczy,jedynie czego sie mozesz obawiać to jakości samej grzechotki bo wyglad opakowania bardzo przypomina mi jeden zestaw ktorym handluje firmy topex.
W castoramie za 250 zl dostaniesz dobry zestaw yato 94 elementy, chociaz ten z z allegro stosunek cena/jakosci napewno wygrywa.
@PIGMALION: Są też klucze po 100 zł i niby też chromowo-vanadowe. Problem w tym, że najczęściej w tak tanich kluczach nie istnieje coś takiego jak gwarancja. 250 zł to dla mnie trochę sporo jak na klucze, które przydają się głównie przy zawieszeniu. Myślę czy nie kupić samej grzechotki 1/2 cala honitona/yato czy innej firmy i pojedynczo dokupywać potrzebnych nasadek.
@Emdowu: Jesli nie kupisz od razu w zestawie to zaplacisz x2 kupujac pojedynczo.Ogolnie mam dobre wrazenia z yato w pracy i ostatnio polecaja zestawy firmy magnusson (dozywotnia gwarancja) ,ktore sa ponizej 200zl-lepiej miec cos na miejscu (magnussona wymieniaja bez zbednych gadek w castoramie).

Co do zawartosci chromu i wanadu to wszystko zalezy ile jego jest w danym elemencie;mialem ostatnio grzechotke firmy topex z ktorej chromowanie "pieknie" obralem zwyklym nozem tapeciakiem.