Wpis z mikrobloga

Hurr durr, kredyty w 5 minut, nawet do 15k, na dowód itd.

Kiedy przyszło mi wziać pierwszy raz w życiu kredyt sądziłem że bedzie spoko, bo teraz przecież to od reki załatwiają, of course marketingowa papka i milion drobnych druczków.

Przy umowie o pracę na rok w pekao nie mam co marzyć o jakimkolwiek kredycie, najlepiej żeby była na czas nieokreślony.

Poszedłem do konkurencji tj. T-mobile, niby wszystko ok, umowa o prace im pasuje, jeszcze tylko zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy bo nie potrafią się z nim skontaktować i jest Pan w domu. Taki #!$%@?, wysłałem następnego dnia im skan bo o to prosiła tylko by puścić kredyt a w międzyczasie przyjedzie kurier z umową. Czekam już ponad 2tyg. na jakikolwiek odzew ze strony banku, dwa razy dzwoniłem i pytałem się co z tym kredytem bo nikt nie dzwoni a wszystko co chcieli to mają, "Napisałam maila z prośbą o niezwłoczny kontakt z panem". Jeżeli u nich niezwłocznie znaczy ponad 2tyg. to ja pieprze taką obsługę...

#firstworldproblems #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #odkrycieroku #banki #kredyt
  • 3
@login_zajety_sic: w TMUB pewnie mają kolejkę wniosków i nie ogarniają tego na czas

a tak szczerze to umowa na rok nie jest jakimś super źródłem dochodów, dla banku to oznacza ni mniej ni więcej niż to, że za rok już nie będziesz dostawał wypłaty (ergo nie będziesz miał z czego spłacać kredytu)