Wpis z mikrobloga

Przegranych 512 godzin 134 mecze wygrane. Od zawsze w randze S4. 2x spadłem do S3 ale na góra 2 mecze. Miejsca na niektórych mapach obcykane do perfekcji na innych wcale, csa skonfigurowałem pod siebie, korzystam z tsa i mutacje mam dawno za sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam natomiast szczęścia bo co 2-3 mecz muszę trafić na totalnych retardów a moje umiejętności nie pozwalają na uciągnięcie teamu. Prawie codziennie trenuje aima na mapach z workshopu z botami i na deathmatchach. Jakby ktoś miał 2 miejsca to mam kolegę w podobnej sytuacji.

/id/driver494/

#przygarnijsilvera
  • 18
@Driver494: jeżeli trafiasz co 2-3 mecz na retardów to znajdź sobie jakąś stałą 5 do grania i tylko w taki sposób wyjdziesz z silvera, a tak poza tym to cały czas trenuj aima (mapy/deathmatche), oglądaj streamy, jakieś dobre akcje, flashe/smoki/granaty na mapach
@Speeedy: Streamy oglądam bardzo często bo obstawiam mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do stałej 5 słyszałem teorie, że jest większa szansa na trafienie na solidny przeciwny team który będzie jeszcze bardziej zgrany. Chociaż może w najbliższym czasie postaram się skompletować jakiś fajny team.

@TakiWlasnieJestem: Jak ja wbijałem range to jeszcze tego nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Driver494: w turniejowych zapisują się na kompie, ale też nie sprawdziłem czy zapisuje tylko ostatnie np. 10 meczy czy wszystkie. Obejrzeć demko z meczy turniejowych możesz poprzez panel w zakładce OGLĄDAJ -> Twoje Mecze i po prawej masz opcje analizy meczu według dwóch typów oglądania:
- Całe demko z możliwością przeglądania akcji. Przy użyciu komendy którą wpisujesz w konsoli demoui.
- Całe demko ale wybór twoich akcji.
@Speeedy: ja jeszcze nie znam czasów respów ( nie przykładam narazie uwagi, swój cały proces zapamiętywania momentów z gry podpisuje pod recoil i jak ludzie się ustawiają ). Więc co najwyżej na 2ak mogę liczyć. SoloQ jest fajne, jeżeli wszyscy comprende. Najgorzej jak system dobiera gracza 2xCOD w premade (martwimy się o siebie),1xCS1.6 ( typu "o #!$%@? nie wiedziałem, że tak morzna" ) lub gracze BF...

Każdy zapomina o stylu gry
@Speeedy: A właśnie czy to prawda, że jak gra się z wyższymi rangami łatwiej jest nabić wyższą rangę? Co do smurfów spotkałem dzisiaj jednego na silverach i miał 2x tyle fragów co następny na liście fragów.

Btw marne 2 kałaszki. Ja bym się zadowolił chociaż tym stałym silver elite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TakiWlasnieJestem: Swoje demka oglądałem w csie ale teraz już przynajmniej wiem czego mam
@Driver494: różnicy nie ma, a jeżeli chcesz pograć na poziomie Kałaszów zagraj w CEVO - szybkie gry, wchodzisz na serwer wpisujesz !ready jak wam brakuje zawodniga to napisujesz: !need i gg. W ciągu 2 meczy masz jakąś adrenalinkę, więc możesz siebie sprawdzić. Ogólnie takie ligi można pograć by sprawdzić siebie w grach turniejowych. :p
@TakiWlasnieJestem: juz wolałbym grać z takimi, niż z ruskami, którzy trolluja lub wychodzą bo jest 7:0 dla przeciwników

@Driver494: chyba tak jest, ale pewności nie ma 100% bo nikt tak na prawdę nie zna tego systemu, ja mam aspiracje na orzeka, ale najwyżej w szeryfa byłem