Wpis z mikrobloga

Najlepsza uroda u dziewczyny, to taka, że nawet jakbyś chciał, to nie miniesz jej w tłumie obojętnie, jest tak nietypowa i aż tak się wyróżnia. I najczęściej nie jest to 10/10, tylko coś tak jak pisałeś.
  • Odpowiedz
@velMarshall: To dlatego, że dziewczyna 7/10 będzie raz 5/10, a innym razem 9/10. Nie wierzę w coś takiego jak absolutna atrakcyjność. 8,9,10/10 #rozowepaski stają się dopiero w Twojej głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inną rzeczą jest to, że będąc świadomym własnych niedoskonałości z czasem obniżasz mniej lub bardziej świadomie swoje ideały. Możesz sobie tłumaczyć to dostrzeganiem "lepszego piękna", ale faktem jest, że po prostu mniej się boisz
  • Odpowiedz
@velMarshall: niekoniecznie muszą to być jakieś bardzo widoczne, konkretne wady(blizny są świetne;D), raczej chodzi mi o, że panów którzy mi się podobają zazwyczaj nie uznaje się za przystojnych
  • Odpowiedz
@velMarshall: Wg mnie to nawet nie chodzi o atrakcyjność a o to czy coś cię w danej osobie intryguje :) Przykładowo pewna dziewczyna (niestety już mężatka), ciut starsza ode mnie. Znam mnóstwo kobiet dużo ładniejszych od niej, ale jak widziałem akurat ją to nie mogłem przestać na nią patrzeć, mimo że teoretycznie niczym się nie wyróżniała, poza kilkoma rzeczami. Miała ciut przydługi nosek, nie że nochal, ale fajnie wyglądała, tak uroczo,
  • Odpowiedz