Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłem eksperyment. Zamówiłem dwie rzeczy płacąc z tego samego konta paypal. Świeże konta wish ze świeżymi kuponami, ale na 2 różnych komputerach. E-mail z o2, login ten sam, inny alias.
1. Od razu fraud - "W trakcie sprawdzania"
2. "Przygotowanie do wysyłki", do tej pory nic nie wyskoczyło

Może to nie kwestia zblokowania środka płatniczego, a komputera

Wołam #wish
  • 8
@rejestracja_for: ja zamówiłem 30 rzeczy płacąc z tego samego konta paypal. wszytko na nowych kontach z takim samym emailem i tylko dodaną cyferką (alliasy gmaila) i 10 rzeczy przyszło przed świętami, a te zamówione wczoraj już 7 mam przygotowanych do wysyłki
@rejestracja_for: Nie ogarniesz tego nigdy. Ja kupiłem ~15 rzeczy, na 16 wyskoczył fraud i dostałem od nich maila, że chcą screena z potwierdzeniem transakcji, że to moja karta i ja jej używam. Maila olałem i zamówiłem kilka kolejnych rzeczy, które już do mnie idą bo mam numery do trackingu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tych historii już było tyle, że na prawdę nie ma co tego rozkminiać bo
@rejestracja_for: u mnie blokują każdą kartę jeśli dokonam płatności z domowego ip ;) została mi ostatnia karta.. teraz kupuję na apce korzystając z Internetu mobilnego i jak do tej pory 5 zamówień wysłanych
@rejestracja_for: przed chwilą założyłem 2 konta. Zapłaciłem z tego samego paypala i IP

"Details
Top 12V 44 Key Economic IR Remote Controller Wireless For RGB SMD LED Strips New AP
ApparelHeaven
-

Contact Support

Processing Order
Delivery Estimate:
Jan 21, 2015 - Feb 1, 2015"

"Details
Men's Military Stopwatch Sports Digital Light Silicone Wrist Watch
heroneo
-

Contact Support

Processing Order
Delivery Estimate:
Jan 20, 2015 - Jan 27, 2015
"