Wpis z mikrobloga

Rozpoczął się nowy rok, więc może powrócimy do wyzwań z #rozowaredukcja
Jeżeli jest jakiś #rozowypasek, który też ćwiczy i chce się podzielić z propozycjami ćwiczeń z innymi niech pisze do mnie na priv. Może Ty @MyshaM?
1 WYZWANIE W TYM ROKU NA DZIŚ:
- jazda na rowerze min. 20 km. Jeżeli pogoda nie dopisuje wsiadajcie na rowerki stacjonarne ; )
- polecam jeszcze TABATĘ najlepiej ćwiczyć ją 6 razy w tygodniu ;)

Jeżeli chcecie możecie swoje wyniki na rowerku stacjonarny odejmować w tagu #stacjonarnyrownik
Ja już dziś odejmuje swoje kilometry, troszkę więcej niż 20 km ;)
55 960 - 25 =55 935
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meara: Nie martw się, za kilka dni Ci przejdzie ^^

Jeśli chodzi o polecanie czegokolwiek - polecam ogarnięcie jedzenia (ale nie takie w stylu "przecież jem dobrze" tylko solidne i konkretne przyłożenie się do tego). Te wszystkie farmazony/frazesy o tym, że micha stanowi 70-80% sukcesu nie są przesadzone. Nie raz widziałem tego efekty, nie tylko na sobie.

Pozdrawiam, SIŁA!
  • Odpowiedz
@Meara: Ja ustanowiłam sobie wyzwanie pompkowe. Robię je od jakiś 6 dni. Zwaliłam w Sylwestra i Nowy rok :/ Dziś już ćwiczę. Na razie robię 10 pompek męskich 3x na dzień + przysiady za każdym razem. Może to nie jest dużo, z czasem będzie więcej.
CEL - podciągnąć się 5x na drążku.
  • Odpowiedz
@endostyl: Dobrym ćwiczeniem przygotowującym do podciągania jest opuszczanie się. Wchodzisz sobie na krzesło przy drążku, łapiesz go zeskakując z krzesła i w miarę wolno się opuszczasz. Dopóki nie jesteś w stanie wykonać większej liczby podciągnięć, to ćwiczenie powinno Ci pomóc.
  • Odpowiedz