Wpis z mikrobloga

życiowe doświadczenie nauczyło mnie, że nie warto być miłym, bo ludzie zaczną to wykorzystywać. szczególnie kobiety. żeby nie wyjść na miliusia i słodziaka, którego dziewczyny najchętniej wrzucałyby do słodki-młodszy-braciszek-zone'u, stosuję pewne triki. podczas rozmowy z #rozowepaski w losowych momentach strzelam dziewczynę w pysk, albo między zdaniami, z dużą pewnością siebie, rzucam i co ty na to ty gnoja k---o. aż widać jak im się oczy świecą. wiedzą, że mają do czynienia z prawdziwym facetem, a nie jakąś popierdułką. jak to moja babcia mówiła - z takim to i do tańca, i do różańca. a wy jakie tricki stosujecie?

pozdrawiam elitarną nocną zmianę

#lippaa
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neib1: Na każdym portalu istnieje mityczna "stara gwardia" osadzona w "starych czasach" i nieprzerwanie narzeka się na zaniżony poziom i falę gimbusów. Ale z drugiej strony Ci krzykacze, mimo ciągłej obecności obiektu swoich narzekań nadal przesiadują marnując życie :D
  • Odpowiedz
Dziewczyny lubią facetów którzy wiedzą czego chcą dlatego jak np. chce mi się srać to to mówię żeby wiedziała że ja wiem czego chce i nie owijam w bawełnę
  • Odpowiedz