Wpis z mikrobloga

@jjot: no właśnie chciałbym poznać rady kogoś kto próbował i komu sie udało, dodam że to moja pierwsza próba rzucenia i chciałbym żeby była ostania (palę od 3 lat ok 18-20 papierosów dziennie)
@patryqo: zapomnij o e-papierosach. nie znam nikogo, kto by już nie wracał do normalnych fajków po tym gównie. bratu się udało właśnie od desmoxanu, ponoć nie jest na bazie nikotyny i idzie się odzwyczaić, jakoś tam zniechęca do palenia. ja nie próbowałem, ale powoli myślę ze względów finansowych ;)
@patryqo: możesz próbować desmoxanu i innych #!$%@? ale one niestety udaja nikotynę, dopóki będziesz bral tabsy to nawet ok ale potem może być ciężko, przynajmniej tak wynika z moich obserwacji

przeczytaj sobie jakąś motywująca książkę, jest taka jedna "jak skutecznie rzucić palenie" bodajże i próbuj bez farmakologii
@jjot: od zawsze pale marlboro goldy teraz kosztują 14,70x30dni=441zł. Można sie załamac jak sie uświadomi ile idzie z dymem, a tu bardziej chodzi o zdrowie niż pieniądze.
@jjot: @jjot: jeśli chodzi o ep to zależy od człowieka, ja paliłem parę lat ale teraz wystarcza mi sam epapieros i pale normalnego papierosa raz na miesiąc może, ostatnio już nawet nie mogłem wypalić bo mnie zwyczajnie odrzucalo

@patryqo: tajemna elektryczność? :D (polecam najnowsza książkę Kinga)

generalnie coś w tym może być, możesz spróbować, na pewno nie zaszkodzi a może pomoc, tym bardziej ze pewnie jest w cenie kilku