Wpis z mikrobloga

Mircy jak to jest? Było 5-8 stopmi na dworze to w pokoju miałem 20-21, teraz w ciągu dnia jak jest -2 to mam 21-22 a jak temperatura spada jak teraz do -7 to nagle mam 23.5 ... nie używam ogrzewania bo mi i tak gorąco, mieszkam na parterze w skrajnym mieszkaniu i w dodatku mój pokój jest na samiusieńkim rogu bloku ;p Sztuczka magiczka? Rozumiem gdybym był otoczony mieszkaniami w których grzeją ale kurde tak na rogu? ;p Cieszę się z darmowego ciepełka. Gdy temperatura na dworze spada, w moim pokoju rośnie ;p #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #ogrzewanie #technologia #czary #pytanie
  • 5
@robvan: U mnie wszystko manualne ;p mam wyłączone grzejniki a ogrzewanie jest "miejskie". Grzeje jedynie rura ta co idzie z pionu ale zwykła rurka o 5cm średnicy mi by tak nagrzała pokój? W dodatku schowana za szafą trochu?@Misq: Ale na skrajnym mieszkaniu? Pode mną piwnica, od strony mojego pokoju nikogo, jedynie mieszkanie na górze (ale przecież ciepło idzie ku górze) i od strony pokoju rodziców (czyli najbardziej po przekątnej) jest czyjeś