Wpis z mikrobloga

#przegryw #feels #depresja #tfwnogf

Drogie mirki, właśnie się dowiedziałem, że dziewczyna, w której się podkochiwałem od ponad roku właśnie się zaręczyła. A planowałem do niej startować po swoim powrocie do Polski. Przed moim wylotem jeszcze nikogo nie miała. #!$%@? gdybym kilka miesięcy temu miał ten umysł, co mam dzisiaj, to ani chwili bym się nie zastanawiał, tylko próbował, bo co miałem do stracenia? Teraz wszystko się rozsypało, 2 lata leczenia z depresji i fobii społecznej poszły w #!$%@?. W tym momencie po prostu nie czuję nic, poza ogromną pustką. Mam dosyć wszystkiego, a jeszcze kilka dni temu wierzyłem, że jestem w stanie osiągnąć wszystko, czego pragnę. Mam po prostu wszystkiego dosyć.
  • 45
Wiecie co jest najgorsze? Że ja dobrze wiem, że miałem u niej szansę, tylko się bałem. To prawda, że na świecie jest mnóstwo dziewczyn jak ona, ale weź to wytłumacz swojemu pustemu umysłowi. Uczucia potrafią być błogosławieństwem, ale mnie po prostu niszczą.
@TarzanLaVolan: Nie mam planu B. Cały czas niby byłem na to przygotowany na ewentualność, że ona w końcu kogoś sobie znajdzie, ale gdy do tego doszło to po prostu wszystko jakby przestało mieć sens.
@graf_zero: U dobrego psychiatry się leczyłem. Opowiadałem mu o tej dziewczynie i tłumaczył mi, że ona ma nie być celem samym w sobie, a jedynie możliwością. Nie pamiętam dokładnie jego słów, ale tak mniej więcej brzmiały. Ta dziewczyna wydawała mi się bardzo podobna do mnie. Przez całe swoje życie obserwowałem ludzi i w większości przypadków byłem w stanie na podstawie ich zachowania ocenić jacy są. Jestem niemal pewien, że ona też