Wpis z mikrobloga

#wykopoczta #pokazpaczke

Pisałem rano, że dotarła do mnie moja #wykopaczka. Aby się do niej dobrać musiałem czekać jedenaście godzin i siedemnaście kilometrów :)

Wróciłem do domu. Zmęczony przeokropnie. Siadłem przed kominkiem, zapaliłem papierosa, polałem sobie whisky i zacząłem przebijać się przez grubą warstwę taśmy klejącej. Asystował mi przy tym mój #rozowypasek która była bardziej podekscytowana ode mnie. Otworzyłem i oniemiałem a papieros mało nie wypadł mi z ust.

NIESAMOWITE!!! CUDOWNE!!! POMYSŁOWE!!! Paczka wypełniona była kopertami. Jak widzicie na zdjęciu, każda to gra, zadanie, coś na poprawę humoru. Nie powiem, korci aby otworzyć wszystkie na raz i zobaczyć co jest w środku ale nie... podejmę się gry i będę otwierał każdą wedle wytycznych :)

Oj jak to zrobiło mój dzień. Po męczącym okresie przedświątecznym ten prezent jest jak błogosławieństwo dla moich zszarganych nerwów.

Otworzyłem do tej pory cztery koperty. Wiadomości w środku są pisane tak jak lubię, ciekawie i z emocją. Autor ma dryg do słowa. To co zostało tam zapisane pozostanie (z zasadami tajemnicy korespondencji) między nami... będzie to pamiątka obfotografowana, zdokumentowana i przechowywana do końca mojego życia.

Pierwszy raz wziąłem udział w wykopoczcie i trafił mi się Mirek niesamowity. Nigdy nie spodziewałbym się tak pomysłowego prezentu. Jest to o wiele ciekawsze niż foka, ba nawet lew morski ;) #pdk

Jak widać na zdjęciu nawet mój różowypasek dostał coś dla siebie i bardzo się jej to podoba.

Będę eksplorował te koperty przez długi czas...

Zawołałbym Mirka, który wysłał mi tą przewspaniałą paczkę ale niestety nie podpisał się :) Chciałbym podziękować Tobie za powrót mojego spokoju wewnętrznego i przywrócenie wiary w to, że takie zabawy są warte zachodu. Wielkie DZIĘKUJĘ dla Ciebie.

#postmanstories
Pobierz Old_Postman - #wykopoczta #pokazpaczke 



Pisałem rano, że dotarła do mnie moja #wyk...
źródło: comment_CqlwnnH02R8nWLfNEO6YuLTEO1ERSVxi.jpg
  • 34
@Ramboski: W każdej kopercie jest upominek, zadanie, historia albo śmieszki :) Nie wiem co dokładnie bo nie otworzyłem wszystkich a tylko te co na zdjęciu.

@Marpop: @GrabkaMan: Nie musi się ujawniać :) I nikt nie musi go dekonspirować :) Jest nadzieja, że poznam jego nick gdy otworzę wszystkie koperty :) Dla mnie bomba a i przygód będzie wiele :)
@Old_Postman: Wielki szacunek dla tego wykopowicza, który przygotował taką wykopaczke i fajnie, że trafił na Ciebie, jesteś zadowolony z paczki (z resztą kto by nie był), i podoba mi się jak zdajesz z tego relacje, przeczytałem każdy wpis i czekam na więcej, pozdrawiam :)