Wpis z mikrobloga

@bartek1988: Wiadomość ta była przekazana pomiędzy wicedyrektor Sony Pictures, a wiceprezes Columbia Pictures. Ostatnie słowo należy jednak do producentki czyli Barbary Broccoli, a zatem skoro ona sama nie wyszła z taką propozycją to ta sprawa nie jest przesądzona. Co prawda BB zrobiła już dwie duże zmiany czyli M jako kobieta i nowa formuła Bonda od Cassino Royale. Wątpię jednak, że teraz chciałaby robić kolejną dużą zmianę, skoro jak na razie ostatnie
Brytyjskim producentom odwaliło już bez reszty - czarni stanowią 3% ich społeczeństwa, a w ich filmach i serialach jest ich często gdzieś połowę obsady. Normalne to to nie jest, o coś tym świrom chodzi, ale ja nie mam zamiaru sprawdzać dokładnie o co (czyli że na mnie już nie zarobią)
To prawie tak jakby zrobić film o Martinie Lutherze Kingu i w głównej roli obsadzić Brada Pitta.


@bartek1988: Albo film o Antonio Mendezie i w tej roli obsadzić Bena Afflecka. Albo film o Freddiem Mercurym i w głównej roli obsadzić Bena Whishawa. Albo Gérard Depardieu jako Alexandre Dumas czy Josh Davis jako Billy Sing (+ Tony Bonner jako jego ojciec). Toż to byłby skandal, wart co najmniej następnej gównoburzy na mirko.