Wpis z mikrobloga

@bartek1988: Idris to jedyny gosc, ktory nadaje sie na Bonda. Bedzie sto razy lepszy od Craiga. A porownanie z Lutherem Kingiem nietrafione, bo 007 to tylko numer, o ktorym nic nie wiadomo i postac fikcyjna. Czy bedzie go grac czarny czy bialy to ma male znaczenie. Wazne, zeby gral go zajebisty gosc.

Poogladaj go w Luther albo The Wire i zrozumiesz, czemu sie nadaje
  • Odpowiedz
@Nuuk: Ja nie mówię, że się nie nadaje. Wyraziłem tylko swój pogląd w celu otwarcia dyskusji i poznania stanowiska tych, którzy są za jak i tych, którzy są przeciw.
  • Odpowiedz
@bartek1988: tak, a zaraz po murzynie bonda powinna zagrać kobieta, koniecznie gruba lesbijka, najlepiej azjatka. I powinna jeździć na wózku inwalidzkim.

@Szaft: jw. on ma zagrać bonda - wprost. a nie jakiegoś agenta,który przypadkiem też ma kryptonim 007
  • Odpowiedz
jw. on ma zagrać bonda - wprost. a nie jakiegoś agenta,który przypadkiem też ma kryptonim 007


@ryhu: Sugerowanie że Connery, potem Moore a potem Dalton a potem Brosnan a potem Craig nie zrobili z nazwiska Bond niejednorodnej masy :/
  • Odpowiedz
@Szaft: co by nie mówić zawsze był biały i ten element jest akurat jednorodny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego nagle ma być czarny? Niech mi to ktoś wytłumaczy. Czy chodzi o poprawność polityczną?
  • Odpowiedz
@bartek1988: Wy się już wszędzie doszukujecie czegoś co na zachodzie przyjęło się jako reverse-racism, a mnie się wydaje że ktoś po prostu wpadł na to że Elba by się sprawdził bardziej niż Joshua Jackson czy tam, hihi, Hugh Jackman
  • Odpowiedz