Wpis z mikrobloga

Parkuję sobie dzisiaj pod blokiem, wysiadam, patrzę, a tu za mną parkuje BMW X5, oczywiście na dwóch stanowiskach parkingowych, a miejsca od cholery #prawilnebmw XD Podchodzę, za kierownicą paniusia w wieku około 55 lvl, ale #!$%@? motzno, widać, że z zawodu raczej żona bogatego kogoś. Mówię, że zaparkowała na dwóch miejscach i czy czasem na jednym, by się nie zmieściła XD

- Jeżeli dla pana to taki problem...

Foch ogromny i jeb drzwiami, ale poprawia - okazuje się, że się doskonale mieści XD. Z doświadczenia wiem, że gdyby wysiadła, to byłoby już po zawodach.

Dodam jeszcze, że wcześniej zablokowała całą ulicę, bo przechodniów wypytywała o drogę, za nią oczywiście kolejka samochodów XD

#samochody #motoryzacja #parkowanie #boldupy #gorzkiezale ale #tylewygrac i małe #coolstory może nie aż tak bardzo cool, ale prawilność motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°) #obrazekdlazwiekszeniaatencji z wizerunkiem pojazdu, o jakim mowa.
pogop - Parkuję sobie dzisiaj pod blokiem, wysiadam, patrzę, a tu za mną parkuje BMW ...

źródło: comment_dHiL6yNptIwOtRe3Smj5FjRIy5hdDs77.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@pogop: Kiedyś w #ostrow stanąłem równolegle do chodnika, tak jak się tam parkuje. Za mną stanęła babeczka w vectrze, 3 metry za mną, 3 metry przed autem z tyłu. Mówię jej, że może do mnie bardziej podjechać, to się ktoś jeszcze za nią zmieści. 'Nie pana sprawa'. Zawinęła dupą i poszła.. W sumie nie moja, bo już zaparkowałem. Tyle że wcześniej 3 razy musiałem objechać kwadrat, żeby się w końcu zwolniło
  • Odpowiedz
@killerpizza: obawiam się, że na takich ludzi nie ma lekarstwa, a po straż za każdym razem nie można dzwonić. Tak poza tym, to parę razy już dzwoniłem w ekstremalnie chamskich i niebezpiecznych przypadkach
  • Odpowiedz
@pogop: Dzwonienie na straż nie ma sensu, bomi tak niewiele zrobią. Gdyby zwyczajnie każdy wyznawał zasadę : 'Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe' żyłoby się znacznie łatwiej.
  • Odpowiedz