Wpis z mikrobloga

Czy są tu jacyś maniacy dobrze i fajnie ułożonych męskich fryzur, różne undercuty, pompadour i mógłby polecić jakąś pomadę? Dostałem dzisiaj Uppercuta Deluxe Matt Clay, bo gdzieś polecali, ale strasznie ciężko się ją nakłada i brzydko pachnie :P.

Generalnie zapuszczam włosy do fryzury a 'la Brad Pitt z Furii i już mam ~8 cm :), a mój #rozowypasek jest fryzjerem.

#fryzury #lifestyle #bradpitthairstyle #hairstyle #fashionlook #pompadour
  • 6
@Vojak: Wpisz na YouTube: uppercut deluxe matt clay, uppercut deluxe pomade, uppercut deluxe monster hold, chyba najpopularniejsze pomady tylko dość drogie (koło 80 zł wszystkie; np. na allegro). Masz na YT recenzje poszczególnych i podgląd jak wyglądają na włosach już docelowo :).
@Smartek: Ja używam Uppercut Deluxe Featherweight i naprawdę polecam. Łatwo się nakłada, równie łatwo zmywa (pierwsze mycie z szamponem i nie ma śladu, nie to co Matt Clay - też używałem). Do tego ma bardzo przyjemny, cytrynowy zapach. Chwyt ma lekki, także bez problemu ułożysz fryzurę. Ja przeczesuję włosy palcami do tyłu i cały dzień ładnie się trzyma, albo robię pompadour, ale to już z lakierem do włosów, efekt widać na