Wpis z mikrobloga

Witajcie drodzy! Jestem w klasie maturalnej, mam problemy ze słuchem (bardzo duży ubytek), bardzo chciałbym się nauczyć programowania/kodowania/modelowania. Próbowałem wszelkich sił w Photoshopie (nawet mi wychodzi), napisałem stronę (lecz jest do kitu zawiera dużo błędów), próbowałem zrobić samochód w 3DS MAXIE ale niestety youtube nie ma napisów. Drodzy użytkownicy, proszę pomóżcie mi. Jestem bardzo zielony jeśli chodzi o programowanie/kodowanie/modelowanie, proszę wyciągnijcie pomocną dłoń, powiedzcie z czego mam się uczyć oraz jak to robić.

#php #html #javascript #jquery #help #pomoc #przegryw #3dsmax #photoshop #dw #adobe #dreamweaver #programowanie #c++ #modelowanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Super, spróbuj zatkac uszy że nic nie będziesz słyszał, a następnie odtworz "ludzi którzy fajnie tlumacza". Wniosek niczego nie zrozumiesz co mówią.
  • Odpowiedz
@Paplo: jak nie potrafisz pomoc, to sie chociaż nie nasmiewaj z kolegi. Widac że ma zapał do pracy, co jest bardzi fajne. Żarty zartami, ale to juz jest niefajne.
  • Odpowiedz
@mrjeszek: trochę za dużo naraz próbowałeś, skup się na jednej rzeczy, podziel to albo grafika albo programowanie, jeśli chodzi o grafikę, próbuj robić cokolwiek w 3dsie, potem oraz jakies bzdety w photoshopie, avatary itd itp, możesz sobie wymodelowac obiekt w 3dsie, wyrenderowac zdjęcie, oraz wstawić je w avatar, upiększając to w photoshopie, takie bzdety nadają się do nauki, jak już to ogarniesz i płynnie ci będzie wychodzić, to próbuj animacji.
  • Odpowiedz
@mrjeszek: A powiedz mi, jak u Ciebie z angielskim? Bo to podstawa dostępu do profesjonalnej wiedzy. Tak jak pisali przede mną zacznij od jednego tematu i na tym się skup, bo wiesz... grafika rastrowa, programowanie, webdev czy grafika 3d to jednak dość rozbieżne zagadnienia, szczególnie jeśli dopiero się zaczyna. Nie da sie wszystkiego na raz i nikt nie umie wszystkiego na raz. Specjalizacja w wąskiej dziedzinie jest cenniejsza niż myślisz.
  • Odpowiedz