Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki. Jako, że często w miejscu pracy poruszam się windą, to chciałem wylać trochę pomyj na #rozowepaski, które korzystają z tego środka transportu w budynku.

Dlaczego? Bo za #!$%@? nie potrafią obsługiwać tak skomplikowanej machiny.

Winda ma dwa przyciski w dół [v] oraz w górę [^]. Do tego obok na wyświetlaczu pokazuje JASNO I WYRAŹNIE, w którą stronę obecnie jedzie winda. Wiec dlaczego, do #!$%@?, 85% kobiet wciska OBA guziki naraz i wsiada niezależnie od kierunku, skoro chce np. jechać tylko w dół?!

Potem wsiada taki babsztyl z dzieciakiem w wózku, ścisk, tłok, zaduch i zaraz zaczyna się sapanie i stękanie...

OOO NIEEE DLACZEGO MY JEDZIEMY W GURE?! PRZECIESZ JAK CHCIAŁAM Z DZIDZIUSIEM NA DUŁ!


Bo wcisnęłaś oba guziki jednocześnie i nawet nie raczyłaś spojrzeć na wyświetlacz, w którą stronę jedzie, TĘPA PARÓWO.

Co dalej? No dalej oczywiście winda jedzie w górę, zatrzymuje się na ostatnim piętrze i zaczyna zjeżdżać... Zatrzymując się ponownie na tym samym piętrze, na którym źle wsiadła wyżej wymieniona baba... I ZNOWU SIĘ ZACZYNA LAMENT.

"OOO MATKO ILE JESZCZE RAZY SIĘ ZATRZYMAMY?! WIDZISZ SEBASTIANKU (do dziecka) JEŹDZIMY JAK GŁUPI W TĄ I WEWTĄ, A TATUŚ NA NAS CZEKA NA DOLE W SAMOCHODZIE, BO PARKING PŁATNY 5 zł ZA GODZINĘ TRZEBA ZARAZ SZYBKO WYJECHAĆ ŻEBY ZA KOLEJNĄ NIE PŁACIĆ.


Kurtyna w dół.


#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #truestory #coolstory #windy ##!$%@?
  • 14
@laveta wiem, wiem. Rzadko mi się zdarza tak robić, ale jednak było kilka takich sytuacji w moim życiu, że po prostu wolałam już stać w tej windzie niż na nią czekać. Czekanie zawsze trwa kilka razy dłużej - dłuży się po prostu. :D
@snowak: widzę, że muszę łopatologicznie wytłumaczyć, bo nie ogarniasz i bezpodstawnie obrażasz. Jechałem z parteru na samą górę, po drodze wsiadł babsztyl, zostawiłem przez drzwi windy kumplowi papiery na ostatnim piętrze, a następnie jechałem na sam dół tą samą windą. Obserwuję takie akcje codziennie. To się dzieje niemal każdego dnia.

@laveta: to dlatego że ludzie nie do końca wiedzą jak te przyciski działają a dodatkowo nie mają przykładu bo inne janusze naciskają oby dwa przyciski i reszta myśli że też tak trzeba. Po za tym panuje też taką opinia że jak wcisniesz oby dwa to winda od razu posłucha bo przecież wzywa się ją podwójnie.