Wpis z mikrobloga

błędny kurak na laptopie rosynancie vs smok wszeteczny #owsiak #wosp. Kurak pracowity jest jak wół. Kopiuje 1500 adresów sztabów WOŚP i do nich wysyła swoje coś tam z fragmentami nieprawomocnego wyroku. #!$%@?, komu by się... No nic. Potem trafia się art na Interii, jeden, drugi i kurak rozwija skrzydełka, nawala w klawiaturę, szczęśliwy jak dziecko. I linkuje, bo bardzo to lubi, do swojej harówki. W beztroskiej niewiedzy, że może paść pytanie do admina, ile nicków pisze spod jednego IP czy ze stosownego zakresu adresów IP. Facet kocha robić tłum. Musi mu to zajmować mnóstwo czasu. Ale mi go nie żal. Niech #!$%@?. Fajnie patrzeć na jego biegunkę.
  • 13
@kwsap: nie znam się :) Ale widziałem, że teraz szykuje skok na władze samorządowe, chce od 3 tysięcy organów lokalnych odpowiedzi na pytanie, czy znają niesławny wyrok ze Złotoryi. Hurtownik.
na wszelki wypadek, miałem na myśli spytanie admina z Interii o nicki spod jednego IP :) mógłby to zrobić np. pełnomocnik WOŚP
@Wotto: na pewno śledzą. Już chyba w uzasadnieniu odwołania od wyroku karnego mecenas wspominał o tym, jak kurak kłamliwie opisywał rozprawy zaraz po ich zakończeniu. Nie wiem jaką to ma moc prawną, pewnie niewielką, ale warto kumulować takie rzeczy.

IP z interii pewnie ciężko byłoby wydobyć. I też nie wiem czy szkalowanie z multikont jest bardziej karane niż szkalowanie pod nazwiskiem :)
@GilbertEatingGrape: nie chodzi o wydobycie IP i karanie, tylko o odpowiedź na pytanie, ile nicków zapierdziela spod jednego IP, niezależnie od tego jakie to IP :) ciekawe, jak zmniejszyłby się tłum tych, którym "otworzyły się oczy" ;)

reszta to już ewentualna robota dla sądu
@Jacek38: i żebrze o plusowanie, np do artykułu na GW, w którym Owsiak jest wspomniany. Wszystko razem żenada nieprawdopodobna. Tylko że sieje realne zło i głupotę.