Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie akcji modlitwa za plusa

Link dla tych co nie wiedzą o co chodzi:

http://www.wykop.pl/wpis/10576740/czesc-mireczki-sprawa-jest-prosta-otoz-za-kazda-os/

Do 12:00 było 747 plusów. Akcja przerosła moje najśmielsze oczekiwania i z początku trochę się przeraziłem ile zajmie mi to czasu.

Trochę zajęło mi to czasu, ale nie oto tutaj chodzi :)

Co ciekawe reakcje ludzi były skrajne.

Część napisała, że pomodli się za mnie-dzięki, bardzo miłe uczucie. Część pisała "nie chodzę do kościoła i nie wierze, ale pomódl się i za mnie".

Niektórzy pytali czy pomodlę się zbiorowo za wszystkich czy indywidualnie. Napisałem w poście indywidualnie, tak więc każdy został wymieniony z nicka zanim się za niego pomodliłem. Tak jak mówiłem "Góra" się pewnie zdziwiła, ale nie o biurokrację tu chodzi Szef będzie wiedział kto jest kim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dostałem również na PW taką historię:

KLIK

Ale również i całkiem niefajne wiadomości:

KLIK

Liczba plusów rosła i osiągnęła prawie tysiąc co oznacza, że sporo mireczków potrzebowało modlitwy.

Zawsze lepiej szerzyć dobro niż zło, a więc pokój bracia :)

Ciekawostka:

Ilość osób x indywidualna modlitwa dała około 15 różańców, więc trochę miałem do roboty i dlatego trochę to zajęło.

Specjalna modlitwa za @CzczeSzatana, który prosił ze względu na swój nick o podwójną modlitwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za ciebie bracie odmówiłem 2x "Święty Michale Archaniele"

Zainteresowani wiedzą o jaką modlitwę chodzi, a ci co nie wiedzą mogą sprawdzić tutaj:

Tak jak obiecałem wołam wszystkich zainteresowanych:

@R2-D2, @KARLIKON, @buleczkowy_potwor, @sha4ky, @l3cho, @kapiszon53, @Narodowy, @Radio_Beton, @3Xpro, @wrth, @CzczeSzatana, @klantik, @lycamob, @BeeLee, @TokyoDisco, @5a-dihydrotestosteron, @majhia, @seekerofutopia, @ewanq, @sometwo, @fjord, @tenLoginJestWolny, @Fagaldo_Antonio, @chomikgumiok, @Maxxxiuuu, @czupryneq, @Marpop, @lukazh, @siaja10, @infamouz, @kamzie, @maciej112, @Skyline185, @WykopWasPrzejrzal, @silent_digg3r, @lyly, @slucham, @aezde, @hortu, @pila_mechaniczna, @longfinger1, @wickedowl11, @MrIncognito, @kobietanawykopie, @pathron, @dzidens, @brck89, @jaras2, @kaziu12, @makierfakier, @wypokowicz, @Killua

#religia #modlitwa #kosciol #katolicyzm
P.....r - Małe podsumowanie akcji modlitwa za plusa 



Link dla tych co nie wiedzą o...

źródło: comment_sIjwK1nDoWmrMyyF43a7jr61W8OwrIrz.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@abcde: Często odmawiając modlitwę, różaniec, a ksiądz odprawiając mszę czyta tzw. intencje, w tym wypadku jest podobnie, modliłem się w intencji tych osób, za ich osobiste sprawy, za zdrowie, żeby mieli pieniądze-co już komu najbardziej było potrzebne to Bóg wie, więc o to się nie martwiłem :)
  • Odpowiedz