Wpis z mikrobloga

Mirki co ja odwaliłem w galerii to wam stuleje popękają. Idę sobie przez galerie w #katowice, patrzę a tam przy stoisku z jakąś biżuterią i innymi pierdołami stoi #ladnapani taka 9/10. Podchodzę i mówię że potrzebuję coś wybrać dla dziewczyny. Więc Pani standardowe pytania, ile lat ma dziewczyna, kolor tego, kolor tamtego. Więc ja wymijająco, "kolor włosów taki jak Pani", "mniej więcej w Pani wieku" blablablabla. Ogólnie odpowiadałem tak, żeby babka poleciła coś co podoba się jej. W końcu wybraliśmy jakieś tam 3 pierdołki (dość drogie, ale #!$%@?), i dylemat więc pytam pani "a które z tych podoba się pani najbardziej?". Ta bez wahania wybrała jakieś tam gówno, więc kazałem ładnie zapakować, zapłaciłem i tu punkt kulminacyjny. Babeczka podaje mi ten mały prezencik, a ja wypalam "proszę bardzo to dla Pani" i podaję jej z powrotem pudełeczko z prezentem. Tak mnie #!$%@? natchnęło, bo w sumie zdałem sobie sprawę, że zamiast myśleć co podobało by się mojej dziewczynie, myślałem co podobało by się tej Pani. Jakbyście widzieli jej uśmiech, bezcenny! #wygryw Z tym że teraz nie mam za co kupić prezentu dziewczynie xD #!$%@?.. #przegryw




#stulejacontent #truestory #coolstory
  • 12
  • Odpowiedz
@infidel92: Tak nawiasem do napisania tego tchnęło mnie 3 dresików, którzy faktycznie podbili tam do babeczki w kapturach na łysych łbach i przez blisko 2 godziny próbowali wyrywać.. Bezskutecznie
  • Odpowiedz