Wpis z mikrobloga

@nuwanda: strasznie się ciężko Ciebie czyta. Pewnie dlatego że masz mnóstwo myśli a tylko Androida w ręku ^^ Jednak wiem o co Ci chodzi, ale nie rozumiesz do kogo pijesz. Wiesz co znaczy otaku? Czy nazwałabyś kogoś tutaj na wykopie otaku? Poczytaj o genezie tego określenia. W Japonii jest ono strasznie negatywne. Jeśli uważasz, że wrzucanie takich artów na mirko jak to robią Ci z randomanimeshit to oznaka bycia otaku
KidLavi - @nuwanda: strasznie się ciężko Ciebie czyta. Pewnie dlatego że masz mnóstwo...

źródło: comment_gYDfbGs2owZfgNyVdFb97je7qdFeW6Fc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: papieża jeszcze w to wmieszaj

@FrasierCrane: a niech sobie nawet spamują byle by tylko dobrze tagowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej od czasu do czasu ktoś robi taki wpis jak ten i można się pośmiać:D

Podoba mi się, że mirko jest takim zbiorowiskiem różnych zainteresowań, są koksy, są karły oglądające anime, są fani piłki i fani skoków narciarskich. Trzeba od czasu do czasu
  • Odpowiedz
@Fristo: ale Fristo ja nie wrzucam artów takich jak randomanimeshit :D nawet nie obserwuję tego tagu, bo nie podoba mi się to. Jestem fanem anime, no ale innym niż reszta moich funfli z mirko, których polecam. Mnóstwo moich znajomych ogląda anime, moja dziewczyna, mój brat-zawodowy piłkarz i k---a o dziwo nie wychodzą w nocy r----ć dziewczynek. Wątpię aby ktoś spotkał z nas prawdziwego otaku - takiego który zamawia na e-bayu
  • Odpowiedz
@Dimetyloamina:

Tym jarają się niespełnione prawiczki, ludzie przegrani, którzy nie maja szans na normalne, zdrowe życie. Podniecają się rzeczami które nie istnieją, postaraj się ich zrozumieć, to są biedni, nieszczęśliwi ludzie im trzeba pomagać. Jest mi ich żal.


W sensie chodzi o to, że podniecają się tym, co inni wrzucają na stronę ze śmiesznymi obrazkami licząc na wirtualne punkty i potem robią na ten temat afery?
  • Odpowiedz
@Firenz: No chyba nie.

Nakręcanie gownoburzy na portalu ze śmiesznymi obrazkami jeszcze spoko, bo tracisz na to względnie niewielkie ilości czasu.

Ale jak masz > 10 lat i oglądasz chinskie bajki, to się k---a zastanów, co robisz ze swoim życiem.
  • Odpowiedz
@forvel: I co nam zrobisz? Nic nie zrobisz, możesz tylko płakać ( ͡º ͜ʖ͡º), nie powstrzymasz tej fali, niedługo to co było normalne stanie się nienormalne, a chińskie bajki opanują świat, Hahahah.
  • Odpowiedz
@smierc_grubasom: tak, bo jak już ktoś robi coś odstającego od normy, która jest pojęciem względnym to automatycznie jest przegrywem. I tak nie uważam, że oglądanie anime odstaje, ale myślenie ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz