Wpis z mikrobloga

Są tu jacyś fani Forda Mustanga?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem właścicielem MustangWynajem.pl i mam do rozdania dwa jednodniowe wynajmy Mustanga Silver. Jeden rozlosujemy spośród plusujących, a jeden powędruje do autora najciekawszego komentarza. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w czwartek o 22:00 i ustalimy szczegóły.

Ważne info:

- musisz mieć minimum 21 lat i ważne prawo jazdy

- nagroda może być zrealizowana tylko na terenie Poznania

Fajne info:

- jeżeli wygra osoba, która nie spełnia powyższych kryteriów - Ja lub Agnieszka ( ͡° ͜ʖ ͡°) zabierze taką osobę jako pasażera na przejażdżkę w okolice Poznania.

Do dzieła!

#zadarmo #cebuladeals #rozdajo #mustang #poznan #heheszki
Pobierz radek-mustangowicz - Są tu jacyś fani Forda Mustanga?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 



Jestem właścic...
źródło: comment_7DWXENpCb0zfHRCJns15jX7z6CjKGPql.jpg
  • 186
@radek-mustangowicz: jestem z Poznania, lvl 23 i mam oficjalnego mistrza polski w beatboxie, więc możemy się przejechać i zrobić jakiś dobry secik albo pojamować jeżeli rapujesz, śpiewasz albo na czymś grasz, o ile silnik nas nie zagłuszy ( )

jak się dasz karnąć to masz darmową reklamę ode mnie, jakby co priv
Ja wcale ale to wcale nie chcę spędzić całego dnia w moim najukochańszym aucie i słuchać dobrej muzyki przy otwartym oknie i zimnym łokciu. Nie chcę tego
@radek-mustangowicz: dałem plusa, ale zwiększam swoje szanse.

Błagam plusujcie ten komentarz. Niech każdy kogo zaplusowałem przez ostatnie dwa tygodnie odda mi plusa. Błaaagam!!!

Kocham Was, kocham Mirko, kocham żebrać.

Kocham Mustanga, kocham Radka i Agnieszkę.

Kocham #wykopoczta i @Wykopoczta (oddajcie plusy biedakowi umysłowemu)

Kocham #programowanie, chociaż pewnie już nikt z nich tego nie zobaczy, bo jestem na czarnych listach

W piątek mam urodziny!

Usunę konto, obiecuję.

Nigdy w życiu nic
Mustangiem chciałbym się karnąć bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo